Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:21:26

У Чернігові підняли квартплату – на 40-60%

05.01.2012   10:51Агенцiя

У Чернігові з 1 лютого в середньому на 40-63% зросте вартість послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій. Як повідомили в управлінні економіки Чернігівської міської ради, відповідне рішення ухвалив виконком міськради.

За інформацією працівника управління, причиною підвищення вартості послуг є зростання складових тарифу на утримання будинків, споруд і прибудинкових територій. Зокрема, з 2008 року, коли востаннє переглядалася квартплата в Чернігові, вартість будівельних матеріалів збільшилася на 200%, ціни на паливно-мастильні матеріали зросли на 160%, електроенергію – на 139%, запчастини до автомобільної техніки – від 130% до 200%. Водночас проектні розрахунки тарифів на послуги з утримання житла здійснювалися з урахуванням мінімальної заробітної платина рівні 960 грн. на місяць, тоді як у діючому тарифі вона становить 588 грн.

"Перегляд тарифів дозволить стабілізувати роботу житлово-експлуатаційних підприємств, забезпечить якісне надання послуг", - сказав представник управління економіки міськради. Він також відзначив, що на сьогодні в житлово-експлуатаційних підприємствах Чернігова не вистачає оборотних коштів для виконання зобов`язань з надання встановленого комплексу послуг. На багатьох підприємствах гострою залишається кадрова проблема і висока плинність кадрів.

У цілому нові тарифи на утримання будинків, споруд і прибудинкових територій у Чернігові будуть встановлені для кожного будинку окремо. Вони передбачають виконання мінімального переліку робіт і включають мінімальні витрати, необхідні для підтримки житлового фонду в безпечному санітарно-гігієнічному і технічному стані.

http://www.unian.net/ukr/news/news-478193.html

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.