Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 19:55:31

Кількісний та якісний склад найманих працівників Чернігівщини у 2013 році. ДОВІДКА

03.05.2014   10:05

На кінець 2013 р. на підприємствах, в установах та організаціях області (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) було зайнято 215,4 тис. штатних працівників, серед яких більше половини (56,9%) становили жінки.

Жіноча праця більш поширена в поштовій та кур’єрській діяльності (88,4%), охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги (83,8%), тимчасовому розміщенні й організації харчування та текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (по 80,5%), освіті (76,6%), фінансовій та страховій діяльності (73,6%). Традиційно чоловічими сферами прикладання праці залишалися металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування (83,1%), будівництво (80,4%) та добувна промисловість і розроблення кар’єрів (78,9%).

Серед загальної кількості працівників молодь у віці 15-35 років становила 60,4 тис. (кожен четвертий працюючий). Більш пріоритетною сферою працевлаштування для молоді була фінансова та страхова діяльність, де частка зазначеної категорії працівників складала більше половини всіх працюючих.

Кожен шостий працівник отримував пенсію (35,4 тис. осіб). Дві третини працюючих пенсіонерів отримали пенсію по досягненню пенсійного віку, кожен четвертий – по інвалідності, решта – за вислугу років. Найчастіше праця пенсіонерів використовувалась у виробництві електричного устатковання (42,2%), операціях із нерухомим майном (32,1%), виробництві комп’ютерів, електричної та оптичної продукції (30,0%).

Кількість працівників із вищою освітою всіх рівнів (неповна, базова та повна вища освіта) становила 117,7 тис. осіб, або кожен другий працюючий. З повною вищою освітою працювало 67,6 тис. осіб, з них 1,5% – мали науковий ступінь. Працівники з повною вищою освітою переважали в державному управлінні й обороні; обов’язковому соціальному страхуванні (67,9% облікової кількості штатних працівників), наукових дослідженнях та розробках (60,2%), фінансовій та страховій діяльності (59,9%), освіті (56,6%).
 

Останні новини Чернігівщини

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік 14:18

За це рішення проголосували 283 нардепи.

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США 13:47

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо голови Борзнянської районної ради та завідувача сектору культури Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, підозрюваних в одержанні 1500 доларів США неправомірної вигоди.

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП "Ліки України" 11:40

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в області Едуард Альохін, заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Євген Гончаров, голова Управління СБУ у Чернігівській області Юрій Гончаров та в.о. прокурора Чернігівської області Сергій Івашко.

Міжнародна данська компанія

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині 11:34

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

"Інна Василенко. Невідома зірка" 11:22

«Відкриття нівроку» Інна Василенко – 25 років на сцені. «Буде весело!» - обіцяла артистка, запрошуючи на свою лірично-комедійну бенефісну програму «Інна Василенко. Невідома Зірка», представлену в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 13 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини