Держсільгоспінспекція інформує
З метою забезпечення якісного виконання функцій, покладених на Державну інспекцію сільського господарства в Чернігівській області, проведено курси агрономів-апробаторів зернових, зернобобових, олійних культур, багаторічних і однорічних трав при Носівській селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М.Ремесла НААНУ.
Зокрема, слухачі курсів – державні інспектори Управління контролю якості насіння та садивного матеріалу інспекції удосконалили свої знання щодо «Методики проведення інспектування насінницьких посівів зернових культур» та «Методики проведення інспектування насінницьких посівів багаторічних трав».
Перед слухачами курсів виступили науковці Носівської селекційно-дослідної станції кандидат сільськогосподарських наук – завідувач лабораторією зернових культур Олександр Буняк та кандидат сільськогосподарських наук – завідувач лабораторією багаторічних трав Анатолій Боженко.
За результатами навчання слухачі успішно склали залік та отримали відповідні посвідчення, які надають право на проведення польового інспектування (апробації) сортових посівів зернових культур та багаторічних трав в насінницьких господарствах Чернігівської області.
Коробко К.О. – начальник Управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.