Квартирний облік у м.Чернігові. ДОВІДКА
На кінець 2013 р. в обласному центрі на обліку для покращення житлових умов перебували 8,5 тис. сімей, з них 8,3 тис. очікували на отримання державного житла, решта – у житлово-будівельних кооперативах.
З числа тих, які перебували в черзі, 2,1 тис. сімей користувалися правом першочергового одержання житла, ще 1,7 тис. – позачергового, 4,7 тис. знаходились у загальній черзі. Серед черговиків 437 сімей – мешканці комунальних квартир, 608 – гуртожитків, 951 – молоді сім'ї.
Поліпшення житлових умов не менше 10 років чекають 5,2 тис. сімей, або 61,5% всіх черговиків.
Упродовж 2013 р. 20 сімей одержали державне житло. Це 0,2% тих, які перебували в черзі. За рік з різних причин квартирна черга зменшилася на 301 сім'ю (3,4%).
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.