З початку року 8 800 машин пройшли обов’язковий технічний контроль
Технічний контроль повинен бути якісним
Державною інспекцією сільського господарства в Чернігівській області проведено нараду з представниками суб’єктів господарювання, які здійснюють обов’язковий технічний контроль машин в області.
Представникам суб’єктів господарювання надана інформація про те, що з початку поточного року 8 800 машин пройшли обов’язковий технічний контроль з 11 000 машин, які, згідно графіка, повинні його пройти на цей час, що становить 80 % до запланованого.
Представники інспекції звернули увагу на необхідність більш якісного здійснення обов’язкового технічного контролю машин, дотримання графіків його проведення, здійснення контролю всіх машин, в тому числі і тих, які мають видимі ознаки несправності, недопущення видачі протоколів перевірки технічного стану машин на машини, де відсутній електростартерний запуск двигуна.
Також суб’єктам господарювання роз’яснено необхідність видачі на несправні машини актів перевірки технічного стану машин згідно форми, затвердженої наказом Мінагрополітики від 16.07.2009 № 504, та порядок внесення інформації до автоматизованої електронно-облікової системи.
Окрім того, було наголошено на тому, що як орган, уповноважений на здійснення державного контролю за дотриманням уповноваженими суб’єктами господарювання вимог до проведення обов’язкового технічного контролю машин, Держсільгоспінспекція при здійсненні планових та позапланових перевірок буде вимагати суворого дотримання процедури здійснення обов’язкового технічного контролю, наявності сертифікованих засобів вимірювальної техніки, забезпечення здійснення контролю машин згідно з графіком.
Чернін М.Б. – начальник Управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.