Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 03:26:59

Результати відбору навчальних закладів для організації професійного навчання безробітних

03.01.2012   20:47Агенцiя

Минулого тижня відбулося засідання комісії Чернігівського ОЦЗ по відбору навчальних закладів для організації професійного навчання безробітних, на якому були затверджені результати конкурсного відбору на 2012 рік.

Отже, у 2012 році за направленням центрів зайнятості області за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття професійне навчання проводитиметься у таких навчальних закладах:

- Чернігівський державний інститут економіки і управління;

- ВАТ "Чернігівгаз";

- Ніжинська автомобільна школа ТСОУ;

- Прилуцький фінансово-правовий коледж;

- Бахмацька зразкова автомобільна школа ТСОУ;

- Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту;

- ДПТНЗ "Чернігівське ВПУ";

- ДПТНЗ "Чернігівський центр ПТО";

- ДП УКК корпорації "Укрбуд";

- ДПТНЗ "Ічнянський професійний аграрний ліцей";

- Прилуцька автошкола ТСОУ;

- ДПТНЗ "Куликівський професійний аграрний ліцей";

- КП "Чернігівський обласний НКК" Чернігівської обласної ради;

- ДПТНЗ "Чернігівський професійний будівельний ліцей";

- Ніжинський професійний ліцей побуту та сервісу;

- Ніжинський професійний аграрний ліцей;

- ЧФ Державної академії статистики, обліку та аудиту ДКСУ;

- ДПТНЗ "Чернігівський професійний ліцей деревообробної промисловості";

- ДПТНЗ "Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування";

- Чернігівський професійний ліцей побуту;

- Чернігівський державний технологічний університет;

- Козелецький МНВК;

- ДПТНЗ "Чернігівський професійний ліцей хімічної промисловості";

- ДПТНЗ "Щорське вище професійне училище лісового господарства";

- Чернігівський обласний НВЦ;

- Прилуцький професійний ліцей;

- Центр післядипломної освіти ПАТ "Укртелеком";

- Чернігівський державний обласний НКК.

  
http://www.dcz.gov.ua/chg/control/uk/publish/article;jsessionid=23965AC2D042AD650E8362895038C772?art_id=18108&cat_id=6677

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини