Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 13:20:38

У новий рік – із новими видами хліба

03.01.2012   11:18

Виробники хлібобулочних виробів області представили на сенсорне оцінювання якості 29 нових видів хлібобулочних виробів з подальшим узгодженням рецептур та впровадженням у виробництво.

Про це повідомила секретар обласної дегустаційної комісії при державному підприємстві “Чернігівстандартметрологія” Оксана Козинець.

“На останнє засідання дегустаційної комісії 2011 року нові види продукції представили товариство з обмеженою відповідальністю “Бобровицький хлібозавод” і товариство з обмеженою відповідальністю “Пава”, – сказала вона.

Так, Бобровицький хлібозавод надав на затвердження 7 нових видів різноманітних хлібобулочних виробів: хлібець з пряностями, хлібець солодовий з сиром, булочка з яблуками та інші. Фахівці ТОВ “Пава” розробили і представили майже 2 десятки видів продукції. Серед них хліб із салом, хліб домашній з гречкою, хліб домашній кукурудзяний, хліб з медом, хліб овочевий тощо.

Члени дегустаційної комісії перевірили продукцію на відповідність нормативним документам за органолептичними показниками. Вони звернули увагу не лише на рецептуру запропонованих нових виробів, а і на походження використаних інгредієнтів, правдивість і повноту інформації, наданої на маркуванні.

Особливий акцент спеціалісти зробили на важливості вхідного контролю сировини та необхідності регулярних випробувань продукції з боку виробників. Адже це гарантує якість і безпечність продукції.

За результатами дегустації комісія більшістю голосів рекомендувала всі види продукції до впровадження у виробництво, а нормативну і технологічну документацію – до реєстрації.

Останні новини Чернігівщини

Пресконференція:

Пресконференція: "Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині". ВІДЕО 12:01

27 жовтня в прес-центрі «Чернігівський вибір» відбулася прес-конференція на тему «Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині».

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах 11:54

Благоустрій ще одного міні-скверу в Чернігові завершений. Цього разу – на Масанах, біля будинку №56. Ось який вигляд новий сквер має зараз. А до початку робіт тут була невпорядкована зелена зона, на якій паркувалися автомобілі.

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY?

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY? 11:45

Створення сучасних приймальних відділень у дев'яти опорних лікарнях Чернігівської області передбачено в рамках реалізації програми EMERGENCY.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:39

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень 11:34

Питання скорочення податкового боргу на постійному контролі керівництва головного управління ДПС у Чернігівській області.