Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 22:44:28

На Чернігівщині від акцизу на алкоголь і тютюн до казни надійшло 2,9 млн. грн.

11.04.2014   08:16

На протязі трьох місяців поточного року чернігівські суб’єкти господарювання сплатили до бюджету Чернігівської області майже 2,9 млн. грн. за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами - про це повідомив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Ігор Пирог.

За його словами, у січні-березні поточного року надходження від акцизного податку більше запланованих на 648,5 тис. грн. 

«Це результат, у тому числі й тієї системної і цілеспрямованої роботи, яку органи доходів і зборів проводять з детінізації ринку підакцизної продукції, - підкреслив Ігор Пирог. - Ми робимо все, щоб оперативно виявити тіньові схеми виробництва та реалізації тютюнових виробів і алкоголю, захистити споживача та виробника від фальсифікованої і контрафактної продукції».

В цілому, станом на перше квітня поточного року на Чернігівщині діє 4560 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з них: 2445 ліцензії на алкогольні напої та 2115 - на тютюнові вироби.

Водночас, суб’єктам господарювання анульовано 152 ліцензії, а дію 142 ліцензій призупинено через несплату чергового платежу.
 

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.