Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 00:16:38

Нові можливості іпотечного кредитування обговорили в облдержадміністрації

14.10.2011   06:49

13 жовтня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів нараду, на якій було обговорено нову Програму рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об’єктів житлового призначення та придбання житла в цих об’єктах, яку впроваджує Державна іпотечна установа.

Відкриваючи нараду, Станіслав Прокопенко зазначив, що для розв’язання житлової проблеми в області необхідно не тільки нові будівельні технології, а й застосування спеціальних фінансових механізмів. На сьогодні в регіоні на квартирному обліку перебуває 19,5 тисяч сімей. Налічується 140 недобудованих будинків.

На думку представників Державної іпотечної установи, прискорити темпи завершення будівництва значної кількості недобудованого житла у Чернігівській області можна за допомогою Програми рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об’єктів житлового призначення та придбання житла в цих об’єктах. Ця програма дозволила розпочати втілення важливої задачі сьогодення – завершення будівництва об’єктів житлового призначення та відновлення ринку іпотечного кредитування населення України.

Як зазначалося, з початку року Державна іпотечна установа вже профінансувала забудовників на суму понад 400 млн. грн. через банки-партнери. Ставка рефінансування для банків складає 11% річних. Географія об’єктів розповсюджується всією територією України. Більшість об’єктів буде введено в експлуатацію в цьому році, загальна площа житла в них становить 250 тис. кв. м.

Представники будівельної галузі та банківського сектору Чернігівщини визнали Програму цікавою та раціональною. Пропозиції щодо участі в ній будуть узагальнені головним управлінням економіки облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини