Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 18:03:33

Нові можливості іпотечного кредитування обговорили в облдержадміністрації

14.10.2011   06:49

13 жовтня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів нараду, на якій було обговорено нову Програму рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об’єктів житлового призначення та придбання житла в цих об’єктах, яку впроваджує Державна іпотечна установа.

Відкриваючи нараду, Станіслав Прокопенко зазначив, що для розв’язання житлової проблеми в області необхідно не тільки нові будівельні технології, а й застосування спеціальних фінансових механізмів. На сьогодні в регіоні на квартирному обліку перебуває 19,5 тисяч сімей. Налічується 140 недобудованих будинків.

На думку представників Державної іпотечної установи, прискорити темпи завершення будівництва значної кількості недобудованого житла у Чернігівській області можна за допомогою Програми рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об’єктів житлового призначення та придбання житла в цих об’єктах. Ця програма дозволила розпочати втілення важливої задачі сьогодення – завершення будівництва об’єктів житлового призначення та відновлення ринку іпотечного кредитування населення України.

Як зазначалося, з початку року Державна іпотечна установа вже профінансувала забудовників на суму понад 400 млн. грн. через банки-партнери. Ставка рефінансування для банків складає 11% річних. Географія об’єктів розповсюджується всією територією України. Більшість об’єктів буде введено в експлуатацію в цьому році, загальна площа житла в них становить 250 тис. кв. м.

Представники будівельної галузі та банківського сектору Чернігівщини визнали Програму цікавою та раціональною. Пропозиції щодо участі в ній будуть узагальнені головним управлінням економіки облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини