Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:47:36

Обсяги реалізованої промислової продукції за січень-листопад 2011 року. ДОВІДКА

30.12.2011   11:39

Підприємства Чернігівської області за січень-листопад 2011 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 11,8 млрд.грн.

Частка підприємств добувної промисловості в обсязі реалізації становила 6,3%, переробної - 72,3%, зокрема  з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів - 44,7%, целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності - 9,5%, машинобудування - 6,0%, легкої промисловості - 2,6%, хімічної - 1,5%.

Майже третину загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, 22% - м. Прилук.

У розрахунку на одну особу населення обсяг реалізації промислової продукції  становив 10,6 тис.грн.

Більше, ніж у середньому по області, цей показник склав у містах Прилуки  (44,1 тис.грн.) та Чернігів   (12,4 тис.грн.), Корюківському (36,7 тис.грн.), Варвинському   (24,6 тис.грн.) та Менському районах (20 тис.грн.).

В обсязі реалізації продукції добувної та переробної промисловості 55,3% становили товари широкого та тривалого використання, 39,3% - сировинна продукція, 5,4% - продукція інвестиційного призначення.
    
Промисловим підприємствам переробної промисловості (без урахування підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів)  надійшло замовлень на виробництво продукції на суму 2,5 млрд.грн., з них 44,3% від іноземного замовника.
 

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.