Обговорено шляхи погашення заборгованості за електроенергію ніжинських комунальників
25 березня в Департаменті житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації відбулася нарада з питання забезпечення належного функціонування КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства».
Учасники наради розглянули ситуацію, що склалася із забезпеченням водопостачання та водовідведення в м. Ніжин.
Як зазначалось, станом на кінець березня поточного року підприємство має заборгованість за спожиту електричну енергію.
За позовом ПАТ «Чернігівобленерго» на рахунки КП «Ніжинське УВКГ» постановою головного державного виконавця Ніжинського відділу державної виконавчої служби накладено арешт на користь електропостачальної компанії та держави у сумі 3,7 млн грн.
Основною причиною незадовільного рівня розрахунків підприємства є невідповідність затверджених тарифів фактичній собівартості надання послуг.
За інформацією керівництва, у минулому році до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, було подано матеріали щодо коригування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення в частині електричної енергії та отримано відмову з цього приводу.
У той же час підприємству не відшкодована різниця у тарифах на суму понад 5 млн. грн.
Тож для вирішення складної ситуації з розрахунками за енергоносії, за результатами наради, було рекомендовано терміново розглянути це питання на найближчій сесії Ніжинської міськради, а КП «Ніжинське УВКГ» розробити графік погашення заборгованості перед ПАТ «Чернігівобленерго» та підписати з ним мирову угоду.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.