Автобуси на дачі поїдуть із 22 квітня
Дачні перевезення цього року розпочнуться 22 квітня. Як і раніше, міська рада планує безкоштовні рейси для пільговиків. Про транспортне забезпечення Чернігова у 2014 році йшлося на засіданні міськвиконкому.
— Із 22 квітня відкриваємо 9 маршрутів у напрямку дач. Передбачаємо 11 автобусів, котрі двічі на тиждень будуть здійснювати пільгові перевезення. Крім того, до початку дачного сезону відкоректуємо розклад руху тролейбусів з урахуванням прибуття приміських потягів, — заявив начальник міського управління транспорту та зв’язку Володимир Воронін.
Водночас в умовах жорсткої економії державного бюджету поки невідомо, наскільки такі програми пільгових перевезень будуть профінансовані.
— Безперечно, своєчасне і в повному обсязі перерахування коштів з державного бюджету буде впливати на виконання наших планів. Але, враховуючи ситуацію, треба бути готовими працювати в будь-яких умовах. Ми повинні забезпечити виконання програм. Але для цього треба визначити, які реальні ресурси матимемо. Можливо, доведеться розраховувати тільки на міський бюджет, — зауважив міський голова Олександр Соколов.
Водночас головне завдання на сьогодні — кардинальна зміна схеми руху громадського транспорту. Такий проект вже розроблений спільно з фахівцями з технологічного університету. Одна з його цілей — заміна невеликих маршруток на автобуси. Саме це й буде головною умовою на конкурсах на оновлені міські маршрути нової мережі.
Останні новини Чернігівщини
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40
Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).
Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).
Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37
Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.
З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14
Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.