Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 10:24:31

Стан укладання колективних договорів на підприємствах Чернігівської області

01.03.2014   11:48

Колективно-договірне регулювання соціально-трудових відносин є основою соціального діалогу на рівні підприємства.

За результатами обстежень підприємств, установ, організацій (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше), проведених органами державної статистики, на кінець 2013 року в області діяло 2,6 тис. зареєстрованих колективних договорів.

Кількість працівників, охоплених дією цих договорів, зменшилася порівняно з 2012 р. на 4,5% та становила 182,3 тис., або 84,7% облікової кількості штатних працівників.

Найбільший рівень охоплення колективно-договірним регулюванням спостерігався в установах державного управління, охорони здоров`я та в організаціях, зайнятих операціями з нерухомим майном.

Найменший відсоток охоплення припадає на підприємства оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, установи фінансової та страхової діяльності. Більшість працюючих у зазначених сферах економічної діяльності обмежена в захисті своїх прав та інтересів.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52

Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.

Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20

Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини