У січні Чернігівською митницею Міндоходів виявлено понад 40 фактів порушень митних правил
Співробітниками Чернігівської митниці Міндоходів у січні виявлено понад 40 фактів порушень митних правил.
Вартість затриманих предметів правопорушення становить 294,6 тис.грн.
При цьому, промислових товарів, сировини й матеріалів вилучено на суму понад 288 тис. грн., продовольчих товарів та сільгосппродукції на суму 6,2 тис. грн.
Про це повідомив начальник митниці Олександр Іванов.
Митницею розглянуто 14 справ про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 62,2 тис.грн.
З порушників стягнуто в дохід держави 55,6 тис.грн.
Останні новини Чернігівщини
Чоловіка, який вчинив розбій і заволодів 500 тис. грн, засуджено до 11 років 6 місяців позбавлення волі – задоволено апеляційну скаргу прокурора 17:49
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора на вирок Деснянського районного суду міста Чернігова, яким 34-річного жителя Київщини визнано винним у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 187 КК України).
Чернігівщина на екваторі І етапу олімпіадних змагань 17:12
Упродовж 25 – 26 жовтня 2025 року на Чернігівщині відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії, німецької мови та географії, що стали екватором в графіку проведення олімпіад.
Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%. 16:31
Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%.
Ворогом здійснено чергову атаку на енергосистему області. 16:09
Вчора ворог здійснив чергову атаку на енергосистему Чернігівської області.
Водій з ознаками спʼяніння намагався втекти від патрульних 15:33
Сьогодні, близько 2-ї години, патрулюючи автодорогою М-01 (Київ — Чернігів — Нові Яриловичі), поблизу села Трисвятська Слобода, інспектори помітили автомобіль Chevrolet Lacetti, який рухався без державного номерного знаку.