Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:53:13

Розглянуто і обговорено проект Схеми планування території Чернігівської області

23.12.2011   07:56

На розширеному засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради, яке 22 грудня провів перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, розглянули та обговорили матеріали проекту Схеми планування території Чернігівської області.

Схема планування території області – це планувальна документація, яка розробляється на виконання нового Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, Закону України „Про Генеральну схему планування території України”, а також відповідно до “Довгострокової комплексної регіональної програми коригування, розроблення містобудівної документації, місцевих правил забудови населених пунктів на період 2005 2020 років”, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 22 липня 2004 року № 215.

Вона визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови, використання територій адміністративно-територіальних одиниць та їх окремих частин.

Реалізація Схеми планування території області здійснюється шляхом розроблення, затвердження і виконання відповідних програм економічного і соціального розвитку області.

Проект Схеми розроблено Державним підприємством Українським Державним науково-дослідним інститутом проектування міст “Діпромісто” імені Ю. М. Білоконя. Замовником виступило управління містобудування та архітектури облдержадміністрації. Фінансування здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету.

Відкриваючи засідання, Станіслав Прокопенко відмітив, що розроблення Схеми розпочато ще у 2004 році, однак через обмеженість обласного бюджету до 2011 року було профінансовано лише 50 відсотків виконаних робіт. Протягом поточного року для завершення основних етапів схеми з обласного бюджету виділені та освоєні кошти у сумі 770 тис. грн.

Під час засідання представники институту “Діпромісто” ознайомили присутніх з проектом, законодавчою базою та основними завданнями Схеми.

Члени обласної архітектурно-містобудівної ради та запрошені представники від обласних установ та організацій досить жваво обговорювали даний проект, вносили свої пропозиції й зауваження.

Підсумовуючи результати обговорення, Станіслав Прокопенко наголосив, що проект Схеми планування території області необхідно доопрацювати та скорегувати з урахуванням особливостей регіону, оновлених даних, пропозицій та зауважень фахівців.

Планується, що у І кварталі 2012 року проект Схеми буде представлено на затвердження сесії обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.