Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 12:48:19

Підприємствам Чернігівщини відшкодовується ПДВ

22.01.2014   14:02

Питання адміністрування та відшкодування податку на додану вартість залишається актуальним для платників податків Чернігівщини. У 2013 році до відшкодування ПДВ заявили 116 підприємств, з них 9 – в автоматичному режимі.

Критеріям автоматичного відшкодування відповідали ПАТ “Слов’янскі шпалери”, ПАТ “Ніжинський жиркомбінат”, ТОВ “Новофіл”, ТОВ “Провіант”, ПВТП “Джі-ен-ел”, ТОВ “ТФ “Кабель Україна”, ТОВ ПВКФ “Сяйво”, ТОВ “ПП“Чексіл-аріадна” і ПАТ “Чернігівський механічний завод”.

Сума заявленого до відшкодування податку становила 270,5 млн. грн., в тому числі «автоматом» - 207 млн. 325 грн. За 2013 рік відшкодовано ПДВ більше 273 млн.грн., з них в автоматичному режимі – більше 183 млн., що складає 67%.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2014 року підприємства з позитивною податковою історією також отримають можливість проходити прискорену процедуру відшкодування податку на додану вартість. Для них термін камеральної перевірки, що є обов’язковим елементом процедури відшкодування ПДВ, буде скорочено з 20 до 5 днів.

Право на отримання позитивного статусу матимуть платники ПДВ, які протягом останніх трьох років декларували суми бюджетного відшкодування, своєчасно подають звітність, не мали випадків анулювання реєстрації платника ПДВ, не перебувають у процедурі банкрутства, не мають податкового боргу та повинні платити своїм найманим працівникам щонайменше дві з половиною мінімальних зарплати.
 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини