Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 06:59:24

Підприємствам Чернігівщини відшкодовується ПДВ

22.01.2014   14:02

Питання адміністрування та відшкодування податку на додану вартість залишається актуальним для платників податків Чернігівщини. У 2013 році до відшкодування ПДВ заявили 116 підприємств, з них 9 – в автоматичному режимі.

Критеріям автоматичного відшкодування відповідали ПАТ “Слов’янскі шпалери”, ПАТ “Ніжинський жиркомбінат”, ТОВ “Новофіл”, ТОВ “Провіант”, ПВТП “Джі-ен-ел”, ТОВ “ТФ “Кабель Україна”, ТОВ ПВКФ “Сяйво”, ТОВ “ПП“Чексіл-аріадна” і ПАТ “Чернігівський механічний завод”.

Сума заявленого до відшкодування податку становила 270,5 млн. грн., в тому числі «автоматом» - 207 млн. 325 грн. За 2013 рік відшкодовано ПДВ більше 273 млн.грн., з них в автоматичному режимі – більше 183 млн., що складає 67%.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2014 року підприємства з позитивною податковою історією також отримають можливість проходити прискорену процедуру відшкодування податку на додану вартість. Для них термін камеральної перевірки, що є обов’язковим елементом процедури відшкодування ПДВ, буде скорочено з 20 до 5 днів.

Право на отримання позитивного статусу матимуть платники ПДВ, які протягом останніх трьох років декларували суми бюджетного відшкодування, своєчасно подають звітність, не мали випадків анулювання реєстрації платника ПДВ, не перебувають у процедурі банкрутства, не мають податкового боргу та повинні платити своїм найманим працівникам щонайменше дві з половиною мінімальних зарплати.
 

Останні новини Чернігівщини

Як запікати гарбуз у духовці

Як запікати гарбуз у духовці 17:02

Когда хочется разнообразить привычное меню, на помощь приходят сезонные овощи. Запеченную тыкву можно подавать с зеленью в виде салата, с разными видами рассольного или мягкого сыра — как изысканную закуску, сделать с ней тосты или приготовить десерт.

Смачні рецепти вихідного дня: запечені яблука

Смачні рецепти вихідного дня: запечені яблука 16:51

Яблука смакують свіжі, а ще це чудова основа для десертів та смачних страв. Варто лише зробити кілька кроків і у вас готовий ароматний, корисний десерт. Тож давайте, приготуємо печені яблука на сніданок, на вечерю і на десерт.

Гороскоп на наступний тиждень 21-27 жовтня 16:22

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 21 по 27 жовтня 2019 року

20 жовтня - Міжнародний день кухаря і кулінара

20 жовтня - Міжнародний день кухаря і кулінара 09:23

Це не просто професія, багато хто і цілком справедливо називають це мистецтвом. Перші кухарі з’явилися на землі без сумнівів з появою самого людства, інакше як можна пояснити, що ми все ще не померли з голоду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини