Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 15:18:00

Щодо електронного звітування в органи державної статистики

21.01.2014   10:44

На сьогоднішній день подання звітності в електронному вигляді до органів статистики – це вже не перспектива, а реальність. Основна мета впровадження електронної звітності – спрощення для респондентів процедури подання статистичної та фінансової звітності.

Такий спосіб звітування отримує дедалі більшу підтримку респондентів і багато хто з них вже оцінив переваги електронного документообігу. Зокрема, кількість респондентів Чернігівської області, які подають статистичну звітність в електронному вигляді, протягом 2013 року збільшилася у 2,5 раза.

Система електронної звітності звільнила їх від необхідності подання статистичних та фінансових звітів на паперових носіях, дозволила значно зекономити робочий час та зменшити кількість помилок за рахунок автоматичного контролю первинних даних.

Для подання електронної звітності респондент самостійно обирає оператора, який забезпечує передачу інформації до органів статистики. Перед поданням першого електронного звіту респонденту необхідно зареєструвати ЕЦП посадових осіб, яким надано право підписувати відповідну статистичну або фінансову звітність, а також печатку підприємства (установи). Для цього слід заповнити відповідну заявку, яка міститься в програмному забезпеченні, та надіслати її на електронну адресу приймального шлюзу Держстату (elzvit@ukrstat.gov.ua).

Головне управління статистики у Чернігівській області запрошує всіх респондентів області до співпраці щодо подання електронної статистичної та фінансової звітності. Додаткову інформацію можна отримати в розділі «Електронна звітність» на офіційних веб-сайтах ГУС у Чернігівській області www.chernigivstat.gov.ua та Держстату України www.ukrstat.gov.ua.
 

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини