Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 13:51:08

Напівдержавна “Укрнафта” фінансує будівництво лікарні на краю Чернігівщини

20.12.2011   13:13Агенцiя

Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 12 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ПП “МПБП Стимул” на будівництво дільничої лікарні на 100 ліжок з поліклінікою на 200 відвідувань в смт. Талалаївка Талалаївського району.

Вартість угоди склала 21,49 млн грн. Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”.

Закупівлю здійснено за неконкурентною процедурою “у одного учасника”, що в обґрунтуванні пояснено нагальною потребою у здійсненні закупівлі. “Необхідність термінового виконання робіт пов’язана з нагальною потребою продовження будівництва лікарні для забезпечення належного медичного обслуговування населення найбільш віддаленого району області, тому виникла потреба в здійсненні закупівлі шляхом застосування процедури закупівлі в одного учасника”, – йдеться в документі. За інформацією замовника, раніше була спроба провести відкриті торги, але вони були відмінені з не вказаних причин.

Роботи мають бути завершені до червня 2012 року. В оголошенні про результати торгів зазначено, що закупівлю здійснено за кошти ВАТ “УкрНафта”. Замовник зазначив, що програмою соціально-економічного розвитку по Чернігівській області за участю ВАТ “УкрНафта” в 2010-2011 роках на будівництво лікарні передбачено кошти у розмірі 2,82 млн грн.

50%+1 акция ПАТ “Укрнафта” належить державі в особі НАК “Нафтогаз України”, більше 40% консолідовані групою “Приват” Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

ПП “МПБП Стимул” засноване Дмитром Колесником. Раніше це підприємство отримало підряд вартістю 31,83 млн грн. на будівництво школи-гімназії №1 в м. Прилуки Чернігівської області.

nashigroshi.org

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.