Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 16:27:59

Напівдержавна “Укрнафта” фінансує будівництво лікарні на краю Чернігівщини

20.12.2011   13:13Агенцiя

Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 12 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ПП “МПБП Стимул” на будівництво дільничої лікарні на 100 ліжок з поліклінікою на 200 відвідувань в смт. Талалаївка Талалаївського району.

Вартість угоди склала 21,49 млн грн. Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”.

Закупівлю здійснено за неконкурентною процедурою “у одного учасника”, що в обґрунтуванні пояснено нагальною потребою у здійсненні закупівлі. “Необхідність термінового виконання робіт пов’язана з нагальною потребою продовження будівництва лікарні для забезпечення належного медичного обслуговування населення найбільш віддаленого району області, тому виникла потреба в здійсненні закупівлі шляхом застосування процедури закупівлі в одного учасника”, – йдеться в документі. За інформацією замовника, раніше була спроба провести відкриті торги, але вони були відмінені з не вказаних причин.

Роботи мають бути завершені до червня 2012 року. В оголошенні про результати торгів зазначено, що закупівлю здійснено за кошти ВАТ “УкрНафта”. Замовник зазначив, що програмою соціально-економічного розвитку по Чернігівській області за участю ВАТ “УкрНафта” в 2010-2011 роках на будівництво лікарні передбачено кошти у розмірі 2,82 млн грн.

50%+1 акция ПАТ “Укрнафта” належить державі в особі НАК “Нафтогаз України”, більше 40% консолідовані групою “Приват” Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

ПП “МПБП Стимул” засноване Дмитром Колесником. Раніше це підприємство отримало підряд вартістю 31,83 млн грн. на будівництво школи-гімназії №1 в м. Прилуки Чернігівської області.

nashigroshi.org

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.