Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 січня, 05:01:45

Cпівробітниками митниці було проведено попередній документальний контроль у 87 випадках

20.12.2011   08:08

Відтепер співробітники митниці, крім супровідних документів на транспортний засіб, одночасно перевіряють і підконтрольні суміжним службам документи.

Починаючи з 15 грудня митні органи здійснюють у пунктах пропуску через державний кордон України попередній документальний контроль стосовно окремих товарів, у тому числі продуктів та сировини тваринного походження, що ввозяться на митну територію України (у тому числі й з метою транзиту).

Контрольні заходи полягають у перевірці документів та відомостей, необхідних для здійснення різних видів державного контролю. Раніше, до введення цієї процедури, різні види держконтролю: санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний, контроль за переміщенням культурних цінностей, здійснювали представники відповідних служб. Введення попереднього документального контролю в пунктах пропуску, перш за все, означає одноразове здійснення держконтролю при митному контролі.

Як повідомив начальник Чернігівської митниці Олександр Іванов, введенню даної процедури передувала тривала підготовка. Були проведені робочі зустрічі з керівниками контролюючих органів Чернігівської області: Держінспекції з карантину рослин по Чернігівській області, Головного управління ветмедицини в Чернігівській області, Чернігівського пункту держветконтролю та нагляду на кордоні та транспорті, Державної екологічної інспекції в Чернігівській області та Чернігівської обласної санітарно-епідеміологічної станції. Було проведено навчання особового складу пунктів пропуску Чернігівської митниці за участю фахівців контролюючих органів.

Протягом перших 24 годин роботи у новому режимі співробітниками митниці було проведено попередній документальний контроль у 87 випадках. За цей же період було припинено здійснення попереднього документального контролю у 72-х випадках, через відсутність міжнародних санітарних сертифікатів або висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи, відсутність карантинного дозволу, декларації виробника, тощо.

Загалом з 15 по 18 грудня попередній документальний контроль було здійснено у 353-х випадках переміщень вантажів. Ситуація на кордоні залишається стабільною.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 43 нових випадків, 5 летальних та 249 одужавших

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 43 нових випадків, 5 летальних та 249 одужавших 19:01

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 січня в області зафіксовано 43 нових випадки COVID-19.

Студентам чернігівських вишів призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України

Студентам чернігівських вишів призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України 15:06

Троє чернігівських студентів потрапили до числа стипендіатів Кабінету Міністрів України.

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 12 пожеж, у вогні 2 особи загинули, 3 травмовано та одну врятовано

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 12 пожеж, у вогні 2 особи загинули, 3 травмовано та одну врятовано 12:03

За минулу добу вогнеборці підрозділів У ДСНС України у Чернігівській області 12 разів залучалися до ліквідації пожеж, 10 з яких виникли у житловому секторі громадян, 1 на транспорті та 1 інші.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівець з ознаками алкогольного сп’яніння керував автомобілем, який перебував у розшуку

Чернігівець з ознаками алкогольного сп’яніння керував автомобілем, який перебував у розшуку 11:23

Сьогодні вночі на проспекті Миру екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль ВАЗ-2101. Як з’ясувалося, за кермом перебував 25-річний чернігівець.