Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 15:27:21

КРУ “взялося” за фонди

19.12.2011   15:33Агенцiя

За січень – листопад 2011 року Контрольно-ревізійне управління в Чернігівській області встановило фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 90,4 млн грн.

При цьому завдяки вжитим заходам відшкодовано втрат державних ресурсів на суму 51 млн грн.

А ще спеціалісти КРУ встановили, що понад 77 млн.грн. було використано всупереч чинного законодавства внаслідок закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти без проведення тендерних процедур.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами порушено 101 кримінальну справу, до адміністративної відповідальності притягнуто 849 посадових осіб, а до матеріальної – 26.

Сьогодні відповідно до плану контрольно-ревізійної роботи завершуються ревізії Управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та його виконавчих дирекцій та Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття та регіональних центрів зайнятості.

Крім того, триває планова ревізія окремих питань фінансово-господарської діяльності Пенсійного фонду України та його територіальних органів у частині правильності призначення пенсій, компенсацій і допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Якщо Ви володієте інформацією про факти необґрунтованої видачі документів, що слугували підставою для призначення згаданих пенсій, компенсацій та допомоги за період з 2009 по 2011 роки, звертаєтеся за номером (04622)4-12-74. „Телефон довіри” КРУ в Чернігівській області працює з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю – до 16.45).

Прес-служба КРУ в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї 12:24

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук написав і видав книгу "Парагвайське щастя", в якій розповів про життя українців у Парагваї в період з 1937 по 2017 рік.

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини