Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 січня, 19:44:47

КРУ “взялося” за фонди

19.12.2011   15:33Агенцiя

За січень – листопад 2011 року Контрольно-ревізійне управління в Чернігівській області встановило фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 90,4 млн грн.

При цьому завдяки вжитим заходам відшкодовано втрат державних ресурсів на суму 51 млн грн.

А ще спеціалісти КРУ встановили, що понад 77 млн.грн. було використано всупереч чинного законодавства внаслідок закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти без проведення тендерних процедур.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами порушено 101 кримінальну справу, до адміністративної відповідальності притягнуто 849 посадових осіб, а до матеріальної – 26.

Сьогодні відповідно до плану контрольно-ревізійної роботи завершуються ревізії Управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та його виконавчих дирекцій та Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття та регіональних центрів зайнятості.

Крім того, триває планова ревізія окремих питань фінансово-господарської діяльності Пенсійного фонду України та його територіальних органів у частині правильності призначення пенсій, компенсацій і допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Якщо Ви володієте інформацією про факти необґрунтованої видачі документів, що слугували підставою для призначення згаданих пенсій, компенсацій та допомоги за період з 2009 по 2011 роки, звертаєтеся за номером (04622)4-12-74. „Телефон довіри” КРУ в Чернігівській області працює з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю – до 16.45).

Прес-служба КРУ в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Як стати щасливою. 8 рецептів жіночого щастя від героїнь знаменитих фільмів 15:55

"Що таке жіноче щастя: а) вийти заміж так, щоб не потрібно було працювати б) знайти таку роботу, щоб не потрібно було виходити заміж в) вигадайте свій варіант відповіді"

Смачні рецепти вихідного дня:

Смачні рецепти вихідного дня: "троянди" із творожного тіста 15:53

Печиво, про яке йтиметься далі готується просто, але вимагає трохи більше зусиль ніж звичайно. Тут доведеться мати справу із безейним кремом. Але результат того вартий: ніжне сирне тісто, яке огортає безе. І все це нагадує троянду.

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року 15:48

Намагайтеся не давати волю негативним емоціям, бо це не допоможе розрядитися, а навпаки, надовго зупинить розвиток справ і розв'язання проблем. Краще спілкуватися з приємними людьми.

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям 14:31

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оприлюднила 27 пакетів медичних послуг Програми медичних гарантій на 2020 рік, які будуть безкоштовно надаватися українцям.