Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 вересня, 21:35:38

Діяльність підприємств оптової торгівлі області за 9 місяців 2013 року. ДОВІДКА

28.12.2013   10:19

Протягом 9 місяців 2013 р. підприємства (юридичні особи), які здійснювали діяльність з оптової торгівлі в області, поставили товарів на 4756,4 млн.грн., що на 7,6% менше рівня 9 місяців 2012 р. (у фактичних цінах).

У товарній структурі оптового товарообороту 78,5%, або 3734,7 млн.грн. становили непродовольчі товари. У продажу переважали шини та камери гумові, енергетичні матеріали, добрива та сполуки азотні, кукурудза, засоби автотранспортні вантажні, продукти та препарати фармацевтичні.

Продовольчих товарів було реалізовано на 1021,7 млн.грн., що на 5,7% менше, ніж торік. Серед них домінували продукти молочні, масло та сири, шоколад та вироби кондитерські цукрові, цукор, пиво, борошно, кава, води мінеральні та напої безалкогольні й соки фруктові та овочеві, олії рослинні, м’ясо та м’ясні продукти, чай.

Підприємства області надавали перевагу товарам українських виробників. Так, в області за їх рахунок формувався оптовий ринок майже всіх продовольчих товарів; серед непродовольчих товарів переважали вітчизняні зернові культури, лісоматеріали, метали кольорові та будівельні матеріали.

На 1 жовтня 2013 р. на складах оптових підприємств було зосереджено запасів товарів на 527,3 млн.грн., при цьому запаси непродовольчих товарів становили 77,9%.
 

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості підтримує переселенців 18:40

Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговцявідповідно на Корюківщину.

Поліція Чернігівщини закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху 18:15

Співробітники груп реагування патрульної поліції Чернігівщини проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху та слідкують за неухильним дотриманням ПДР як водіями, так і пішоходами.

Мобільний клас із мінної безпеки курсує Чернігівщиною 17:51

Сьогодні киїнські ліцеїсти мали змогу дізнатися про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів їх види, наслідки необережного поводження, а також основні вимоги у разі виявлення підозрілих предметів.

Патрульні виявили медпрепарати, які можуть бути наркотичними речовинами 17:09

Вчора на стаціонарному посту "Кіпті" патрульні поліцейські під час контролю транспортних засобів звернули увагу на громадянина, що був пасажиром мікроавтобусу Mercedes.

В пам'ять поліцейських, які героїчно загинули під час оборони Чернігова, висадили вічнозелені дерева 16:23

Сьогодні співробітники поліції разом з родинами загиблих колег висадили туї на знак вічної пам’яті про Володимира Настича, Дмитра Музирьова, Дмитра Лук’яненка та Олексія Христенка

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини