Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 16:11:10

Підсумки проведення обов’язкового технічного контролю машин в Чернігівській області у 2013 році

24.12.2013   08:14Агенцiя

19 грудня в Державній інспекції сільського господарства в Чернігівській області проведено нараду з інспекторами управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки та представниками суб’єктів господарювання, уповноважених проводити обов’язковий технічний контроль тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів в Чернігівській області: ТОВ «Десна-Транс», ТОВ «Техноторг-Дон», ТОВ «Укр-Тест-Стандарт», ПП «Автоком-Сервіс» та ПП «Короптранс».

Начальник управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Чернін М.Б. доповів, що інспекторами управління протягом року постійно проводилася робота по інформуванню власників машин щодо порядку проведення обов’язкового технічного контролю. Результатом спільної з суб’єктами господарювання, уповноваженими проводити обов’язковий технічний контроль, роботи у 2013 році стало проходження обов’язкового технічного контролю понад 24 тисячами машин, що становить 64 % від загальної кількості машин, які підлягають його проведенню.

На нараді були розглянуті графіки здійснення контролю машин у 2014 році. В обговоренні проблемних питань активну участь взяли інспектори управління та представники уповноважених суб’єктів господарювання.
Підводячи підсумки наради, начальник Держсільгоспінспекції в Чернігівській області Кекух Віктор Федорович відзначив, що досягнуті результати – це результат співпраці працівників Держсільгоспінспекції, уповноважених суб’єктів господарювання та власників машин. При чому цей результат є далеко не ідеальним, що кожна машина з тих, що не пройшли техконтроль, несе у собі потенційну небезпеку життю людей та навколишньому природному середовищу.

Було наголошено на тому, що як орган, уповноважений на здійснення державного контролю за дотриманням уповноваженими суб’єктами господарювання вимог до проведення обов’язкового технічного контролю машин, Держсільгоспінспекція при здійсненні планових та позапланових перевірок буде вимагати суворого дотримання процедури здійснення обов’язкового технічного контролю, наявності сертифікованих засобів вимірювальної техніки, забезпечення здійснення контролю машин згідно з графіком.


Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

Відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради 14:12

23 січня у малій залі відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

“Сіверські клейноди” привітали з днем соборності жителів Прикарпаття

“Сіверські клейноди” привітали з днем соборності жителів Прикарпаття 12:56

В Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка 22 січня з нагоди 101-ї річниці Соборності України відбувся святковий концерт “В єдності – сила народу”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини