Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 12:28:39

За статистикою одна сім'я в області витрачала 3666,9 грн. за місяць

23.12.2013   10:42

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньостатистична сім’я області в ІІ кварталі 2013р. витрачала 3666,9 грн. за місяць.

Кожний житель  щомісячно витрачав у середньому 1900 грн. еквівалентних1 сукупних витрат, що на 9% більше ніж рік тому. Витрати середньостатистичного українця  становили 1761,6 грн., а  найбільше  витрачали  кияни (2750,6грн.) та жителі Черкаської  області  (1968,1 грн.).

Більше  половини   коштів  (54,9%)  були  витрачені на харчування (у ІІ кварталі 2012р. – 53,7%).

Найбільш значними були витрати на житло, воду, електроенергію, газ, інші види палива  – 252,8 грн. (6,9%) на місяць, з них оплата житла, комунальних продуктів та послуг (з урахуванням суми пільг та субсидій) становили 204 грн. (5,6%) (у II кварталі 2012р. – 5,3%). У домогосподарствах України оплата житла становила  265,6 грн. (7,1 %).

Щомісячно на купівлю одягу та взуття направлялось 151,4 грн. (4,2% сімейного бюджету),  на транспорт – 151,1 грн. (4,1%),  на  зв’язок – 93,0 грн. (2,5%),  на охорону здоров’я –  78,6 грн. (2,1%), на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла – 71,2 грн. (1,9%). На  відпочинок і  культуру кожне домогосподарство в цей період спрямувало  57,2 грн. (1,6%). Витрати  на  освіту становили  23,4 грн. (0,6%).
 
Неспоживчі сукупні витрати (допомога родичам та іншим особам, купівля акцій, сертифікатів, вклади до банків, аліменти, витрати на будівництво, капітальний ремонт житла тощо) становили 15,8% усіх витрат домогосподарств.
____________
1З урахуванням шкали еквівалентності, яка відображає зменшення мінімально необхідних потреб на одного члена домогосподарства при збільшенні розміру домогосподарства та зміні його складу. В Україні застосовується шкала, за якою першому члену домогосподарства присвоюється коефіцієнт 1, а всім іншим – 0,7. 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини