Майже на 268 млн. гривень поповнили державну скарбницю юристи Міндоходів Чернігівської області
Як повідомила начальник юридичного управління Ніна Соловей, з початку 2013 року до Головного управління Міндоходів у Чернігівській області надійшло 378 первинних скарг платників податків на 603 податкових повідомлень-рішень.
За результатами розгляду 689 повідомлень-рішень (з урахуванням тих, що оскаржені у 2012 році), залишено без змін 560 рішень на суму майже 268 млн. грн., скасовано повністю або частково 129 рішень на 27 млн. грн..
Разом з цим, за результатами розгляду первинних скарг у 7 випадках регіональним відомством збільшено суми податкових зобов’язань та штрафних санкцій на 62,2 тис. грн., - зазначила Ніна Соловей.
Протягом 11 місяців до відповідальності притягнуто 32 працівника, що приймали участь у перевірках, рішення за результатами яких були скасовані, у тому числі до дисциплінарної – двох фахівців.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».