Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 10:51:34

Системна робота по створенню нових робочих місць активно ведеться у промисловому та аграрному секторах економіки області

10.12.2013   14:56

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, перебуваючи на підприємстві ТОВ «Пласт-бокс – Україна», яке є передовим виробником упаковки з пластмаси.

«Ми поступово втілюємо в життя завдання, поставлене Президентом України по створенню нових робочих місць з достойною заробітною платою, яка б відповідала кваліфікаційному рівню працівників.

Ця робота системно ведеться в області як у промисловому секторі, так і у сільському господарстві. Ми постійно працюємо над тим, щоб молоді люди, отримуючи освіту, мали реальну перспективу знайти перше робоче місце і влаштувати своє життя на теренах області», - зауважив очільник області.

Свідченням позитивних зрушень у цій сфері є зменшення рівня зареєстрованого безробіття, збільшення кількості наявних вакансій та реального приросту нових робочих місць.

І яскраве підтвердження цьому ТОВ – «Пласт-бокс – Україна».

Асортимент і якість продукції, яку виробляє підприємство сьогодні - це результат майже 30-річного досвіду компанії в поєднанні з новітніми технологіями в галузі переробки пластмас.

Основними споживачами продукції є відомі в Україні виробники лакофарбової продукції. Крім того, продукція експортується в країни ближнього зарубіжжя: Росію, Молдову, Білорусь.

Чисельність працюючих на підприємстві складає 114 осіб. Постійно відбувається збільшення статутного фонду за рахунок обладнання, яке поступає від замовника, внаслідок чого створюються нові робочі місця.

З початку 2013 року за направленням центру зайнятості на підприємстві працевлаштовано 34 особи. Працівники, які займаються технічним обслуговуванням, мають вищу технічну освіту. Тут вони мають змогу підвищити свою кваліфікацію – в тому числі і за кордоном.

Як повідомила виконавчий директор підприємства Тетяна Будьонная, тенденція до збільшення робочих місць триватиме і надалі.

Довідка. За 11 місяців 2013 року в області майже на 40% зросла кількість вакансій із заробітною платою, вище мінімальної, їх частка досягла 81% (торік – 59%). Рівень укомплектування поданих роботодавцями вакансій досяг 76% (на цю дату торік – 72%).

За сприяння служби зайнятості знайдено роботу та повернуто до трудової діяльності 21,3 тисяч громадян, що на 11,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Питання соціального захисту та організації сприяння зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями, надання їм якісних та адресних соціальних послуг залишається одним із основних напрямків роботи служби зайнятості. У січні-листопаді 2013 року 1,1 тис. осіб з інвалідністю, що перебували на обліку в центрах зайнятості області, одержали 7,7 тис. профорієнтаційних послуг. Працевлаштовано 379 інвалідів, 90 осіб набували нових професій, 68 осіб брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини