Обсяги реалізованої промислової продукції за січень-жовтень 2013 року
Підприємства області за січень-жовтень 2013р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 11,5 млрд.грн.
В обсязі реалізації більше двох третин (68,1%) становила продукція підприємств переробної промисловості, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 44,2%, виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 11%, машинобудування – 5%. Частка реалізації підприємств із постачання електроенергії, газу, пари становила 19,7%, добувної промисловості – 11,7%.
В обсязі реалізації промислової продукції найбільша частка підприємств обласного центру (40,6%) та м.Прилук (26,2%).
Обсяг реалізації за межі України становив 1,7 млрд.грн. (14,8% загального обсягу продукції). Найактивніше експортували продукцію підприємства з виробництва паперу та паперових виробів, харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, машинобудування.
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.