Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:42:12

Тривають роботи по очищенню області від небезпечних хімікатів

15.12.2011   15:58Агенцiя

14 грудня п.р. при Державній екологічній інспекції у Чернігівській області відбулося засідання Комісії з приймання робіт із забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних до використання пестицидів та тари від них на території Чернігівської області.

У засіданні взяли участь керівники Державної екологічної інспекції в Чернігівській області, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області, Управління капітального будівництва облдержадміністрації, представники Обласної санітарно-епідеміологічної станції та УМВС України в Чернігівській області.

Про стан проведення робіт по перезатаренню ХЗЗР в області розповів Голова Комісії – начальник Державної екологічної інспекції в Чернігівській області Бурковський Л.Г.

Держекоінспекцією в Чернігівській області на виконання наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 19.05.2011 року № 158 здійснюється державний контроль за проведенням робіт по перезатаренню та вивезенню за межі області для утилізації безгосподарських та непридатних до використання пестицидів і хімічних засобів захисту рослин.

За період з 17.08.2011 по 14.12.11 року з території Чернігівської області вивезено на утилізацію 400,432 тонни непридатних засобів захисту рослин, з них: за рахунок Державного фонду охорони навколишнього природного середовища – 88,8 тонн; за рахунок Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища – 291,231 тонн.

Наразі роботи по перезатаренню та вивезенню ХЗЗР продовжуються.

Також начальником Управління капітального будівництва облдержадміністрації Бойком А.І. та його заступником Кабенок Т.І. виносилися на розгляд членів Комісії проблемні питання, що виникають в процесі перезатарення та вивезення ХЗЗР та обговорювалися організаційні заходи щодо їх вирішення.

Комісія розглядала питання щодо необхідності проведення додаткової інвентаризації залишків ХЗЗР в межах територій районів з залученням комісій, які були утворені згідно з Дорученням Голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 18.03.2008 року, з метою виявлення залишкових кількостей ХЗЗР та стану їх зберігання по кожному населеному пункту для формування запиту на виділення коштів з Державного та обласного фондів ОНПС на 2012 -2013 роки. Відповідно Головам райдержадміністрацій надано доручення щодо уточнення фактичних даних кількості ХЗЗР у районах.

Для покращення роботи по перезатаренню та вивезенню з території області ХЗЗР Комісія прийняла відповідні рішення.

Тетяна Петрівна Войтенко, головний спеціаліст у зв’язках з громадськістю та ЗМІ Держекоінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.