Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 14:13:21

У Чернігові завершують будівельні роботи на двох об'єктах водовідведення

22.11.2013   12:11

Чернігівський міський голова Олександр Соколов ознайомився з ходом робіт щодо реконструкції і будівництва двох об'єктів водовідведення міста, що мають завершитися до кінця року. Йдеться, зокрема, про будівництво нової каналізаційно-насосної станції на Масанах та реконструкцію каналізаційного колектора по вулиці Ушинського.

За словами міського голови, нова каналізаційна станція враховує перспективи розвитку Масанів і розрахована на значну подальшу забудову мікрорайону. "Це питання перспективи. Ці питання мають вирішувати органи місцевого самоврядування, готуючи мережі до подальшої забудови", - сказав О.Соколов.

Будівництво станції на Масанах підвищить надійність і безперебійність функціонування системи водовідведення. Там встановлено дві сучасні енергоефективні насосні станції німецької фірми "Wilo-EMUport". Чернігів є другим містом в Україні, де впроваджуються технології такого рівня. Це обладнання відповідає європейським стандартам, не потребує постійної присутності обслуговуючого персоналу.

Начальник КП "Чернігівводоканал" Олександр Шкінь повідомив, що загальна вартість проекту становить 16 млн. грн., з яких половину складає вартість обладнання, решта – це вартість матеріалів і будівельних робіт. Виконавцем, за проведеним тендером, є будівельна компанія "УкрСіверБуд". Станцію буде введено в експлуатацію до кінця цього року.

Також КП "Чернігівводоканал" завершує роботи з перекладання лінії каналізаційного колектора довжиною 700 м. Кілька років до цього колектор перебував в аварійному стані, за два попередні роки там було ліквідовано 4 серйозні аварії. Будівництво нового колектору ведеться з використанням сучасних матеріалів – поліетиленових труб, що не піддаються корозії, є стійкими до агресивних середовищ, і мають гарантійний термін експлуатації 50 років. Підрядником у виконанні будівельних робіт визначена корпорація  "Укртрансбуд", яка виграла тендер. Вартість матеріалів і будівельних робіт складає 6,4 млн. грн. О.Шкінь зазначив, що в Чернігові основну, найбільш проблемну, частину каналізаційного колектора вже реконструйовано.

Обидва проекти виконуються за кредитні кошти Світового Банку.

Останні новини Чернігівщини

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду 12:40

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, 24 січня фахівці КорюківськоготаНіжинського районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Бреч у м. Корюківка та на ставку біля Бахмацького міського парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини