Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 21:42:56

На Чернігівщині лісові дороги лісівники будують власними силами

11.11.2013   12:35Агенцiя

Державне агентство лісових ресурсів України вважає будівництво лісових доріг одним з пріоритетних напрямків своєї роботи.

Слід відмітити, що у 2012 році чернігівськими лісівниками було прокладено 42, 1 км лісових доріг та облаштовано "дорожнім одягом" 27,9 км.

Протягом десяти місяців нинішнього року побудувано 61,56 км земляного полотна та впорядкувано грунтово-щебіневою сумішшю 43,64 км.

Найкраще з будівництвом лісових доріг спрацював Добрянський держлісгосп, який раніше за всіх завершив свою лісову автомобільну дорогу в Добрянському лісництві. Вона з'єднує між собою великі населені пункти Добрянку та Олександрівку, а також село Актильню. Загальна протяжність цієї дороги становить 11,25 км. Інша важлива її функція - вивезення лісопродукції прямо до нижнього складу держлісгоспу.

Непогані дороги у Ніжинському, Семенівському та Холминському державних лісогосподарських підприємствах.

Варто зазначити, що лісові дороги чернігівські лісівники будують власними силами. Значну допомогу в цій роботі надають держлісгоспам два сучасні дорожньо-будівельні комплекси, які минулого року Держлісагентство України передало Чернігівському ОУЛМГ .

Ця потужна техніка знаходиться на балансі Городнянського та Холминського держлісгоспів і працює в усіх лісогосподарських підприємствах Чернігівщини ( згідно затвердженого графіка) - без вихідних, по 12 годин на добу. За зміну будується 150-200м дорожнього полотна. На обслуговуванні комплексів трудяться по два оператори - за вахтовим методом. Так у ДП "Городнянське ЛГ" працюють на цій техніці Віталій Овчар і Сергій Сучок та Олександр Колесник і Микола Орел, а в ДП "Холминське ЛГ" - Микола Остапенко і Леонід Митченок та Сергій Рубан і Володимир Марченко. Восени дорожньо-будівельний комплекс з Городні допомагав Остерському держлісгоспу, а холминці трудилися у Блешнянському лісництві Семенівського лісогосподарського підприємства.

І хоча дощовий вересень заважав будівництву лісових доріг, держлісгоспи справилися зі своїми завданнями, з максимальною віддачею використовуючи осінні дні.

Володимир Кирієнко, головний спеціаліст відділу лісосировинних ресурсів

Останні новини Чернігівщини

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.

На засіданні сесії обласної ради рідним військових передали посмертні державні нагороди 10:45

Пленарне засідання 14 сесії обласної ради восьмого скликання розпочалося 6 червня із вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, а також загиблих через війну мирних жителів.