Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 20:17:01

Вагомий внесок до місцевого бюджету!

13.10.2011   06:26Агенцiя

З початку поточного року податківцями ДПІ у м. Чернігові до місцевого бюджету було зібрано податків і зборів у сумі 336,3 млн. грн. Основні надходження були забезпечені за рахунок податку з доходів фізичних осіб у сумі 263,3 млн. грн. та плати за землю у сумі 33,9 млн. грн.

Головне завдання міських податківців – не допустити втрат державного та місцевого бюджетів, забезпечити виконання бюджетних призначень у повному обсязі. А для цього між платниками податків і державою має панувати взаємна довіра, що ґрунтується на партнерських відносинах і добровільному виконанню податкових зобов’язань.

З кожним роком результати роботи ДПІ у м. Чернігові стають все більш вагомими та стабільними, складових цього декілька. Це, насамперед, і покращення роботи самих податківців, і, не в останню чергу, підвищення податкової культури платників податків. Саме від останнього фактора у найбільшій мірі залежить наповнення бюджетів усіх рівнів. Відношення більшості населення до сплати податків характеризує рівень цивілізованості суспільства.

Нині надзвичайно важливо, щоб у суспільстві зростала довіра до органів ДПС, шлях до якої лежить через запровадження загальновизнаних європейських стандартів податкового адміністрування, забезпечення прозорості роботи податкових органів, зрозумілу і справедливу податкову систему та доброчесне і неупереджене ставлення до платників податків.

Від надходжень до місцевого бюджету залежить благоустрій, який мало кого може задовольнити, і утримання поліклінік, навчальних закладів, і будівництво дитячих садків, і соціальний захист.

З початку поточного року податківцями ДПІ у м. Чернігові до місцевого бюджету було зібрано податків і зборів у сумі 336,3 млн. грн. Основні надходження були забезпечені за рахунок податку з доходів фізичних осіб у сумі 263,3 млн. грн. та плати за землю у сумі 33,9 млн. грн.

Так що наш добробут, праця кожного і сумлінна сплата податків – речі, дійсно, взаємопов’язані.

Такого результату працівниками інспекції було досягнуто за рахунок проведеної роботи по відпрацюванню фактів виплати заробітної плати “в конвертах”, сумлінної праці фахівців відділу контрольно-перевірочної роботи, залучення до оподаткування платників, які раніше звітували з “нульовими” показниками.

Володимир Луценко, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини