Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 червня, 01:01:47

У Чернігівській міськраді розглядали фінансові плани комунальних підприємств на 2014 рік

28.10.2013   14:25

Комісія з аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності та посилення контролю за виконанням умов контрактів під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Андроса розглядала фінансові плани комунальних підприємств міської ради на 2014 рік.

Керівники комунальних підприємств “Будинок книги”, “Міський Палац культури”, “Шкільне” підводили попередні висновки виконання планів за 2013 рік і знайомили з основними показниками фінансових планів своїх підприємств на наступний рік.

Перший заступник міського голови Сергій Андрос акцентував увагу керівників на вирішення низки завдань для створення сприятливих умов забезпечення конкурентоспроможності та стійкого економічного зростання на вказаних підприємствах відповідно до виконання нових соціальних ініціатив Президента України В. Януковича, Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

Директор комунального підприємства “Будинок книги” Чернігівської міської ради В’ячеслав Бєлогура повідомив, що комунальне підприємство “Будинок книги” залишається стабільно працюючим підприємством, яке постійно вдосконалює своєю роботу й шукає нові шляхи для забезпечення розвитку підприємства.

На майбутній рік підприємство ставить перед собою завдання подальшого розвитку, модернізації та оновлення основних засобів, зокрема, розширення асортименту продукції, укладання договорів з новими постачальниками продукції, активізацію співпраці з бібліотеками та закладами освіти міста з метою реалізації навчальних програм, підручників, навчально-методичних посібників та ін.

Діяльність КП “Міський палац культури”, за словами директора Анатолія Кирилюка, спрямована на розвиток та популяризацію української культури та культур інших національних груп, самодіяльної та художньої творчості серед молоді та дітей, на організацію культурного дозвілля жителів та гостей міста.

На сьогоднішній день в Палаці культури працюють 25 клубних формувань, в яких займається більше тисячі чоловік, в основному це діти дошкільного та шкільного віку, а також мешканці міста різних вікових та соціальних груп. Особливістю підприємства є те, що його діяльність носить сезонний характер, а також те, що в Палаці займаються аматорські, а не професійні колективи, з яких п‘ять мають почесне звання “народний”, три дитячі колективи носять звання “зразковий”.

Щодо планів на майбутній рік, керівник підприємства визначив необхідність технічного переоснащення сценічної бази, а саме придбання за кошти міського бюджету сучасного мультимедійного комплексу, звукового обладнання та обладнання для створення художнього освітлення сцени. Також планується залучення до співпраці інших творчих колективів міста, надання їм можливості представити на професійному рівні жителям та гостям міста свої творчі надбання, а також створення привабливих умов для організаторів гастрольних турів.

Комунальне підприємство “Шкільне” обслуговує учнів 30-ти шкільних столових міста. У цьому році підприємство, за словами керівника Станіслава Смирнова, відзначило свій 10-річний ювілей. Основним завданням підприємства є організація повноцінного харчування школярів, наближеного до відповідних фізіологічних норм.

У школах Чернігова навчаються 23 922 школярів, з них 9872 – учні початкової школи, які всі охоплені гарячим харчуванням. Вартість харчування у початковій школі складає 6,25 грн., з яких 4 грн. – оплачується з міської скарбниці, а 2,25 грн. – доплачують батьки. У 2013 році з міського бюджету на харчування дітей 1-4 –х класів виділено понад 8,1 млн. грн. За бюджетні кошти харчуються також діти з малозабезпечених сімей, у цьому навчальному році це 2436 дітей.

Загалом, гарячим харчуванням охоплено понад 60% учнів середніх та старших класів, інші користуються послугами буфетів. Керівник підкреслив, що комунальне підприємство “Шкільне” постійно працює у напрямку покращення якості харчування, різноманітності страв у меню та збільшення охоплення школярів гарячим харчуванням.

Члени комісії та присутні на засіданні депутати міської ради рекомендували керівникам комунальних підприємств проаналізувати надані зауваження і пропозиції та усунути існуючі недоліки при затвердженні фінансових планів на наступний рік.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини