Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 07:58:35

Ув’язнені з 44-ки шиють корпоративний одяг для працівників АЗС, ресторанів та торгових мереж

11.10.2013   12:13Агенцiя

Чергову новинку виготовили на підприємстві Чернігівської виправної колонії (№ 44)

Для підтримання конкурентоспроможності товарів та послуг, які надаються Підприємством Чернігівської виправної колонії (№44) управління Державної пенітенціарної служби України виробничим персоналом постійно проводиться робота з освоєння нових напрямів діяльності.

Так, силами спеціалістів підприємства розроблено та впроваджено у виробництво корпоративний робочий одяг для працівників АЗС, для працівників торгової мережі «Ашан» та одяг для працівників ресторанів. Отримано та виконано замовлення на суму понад 16 тис. грн.

«Саме нові види товарів дозволяють вчасно реагувати на потреби ринку, змінювати асортимент продукції в необхідному ракурсі та підтримувати обсяг продажу на рівні, що забезпечує стабільний фінансовий стан підприємства», - зазначила головний інженер підприємства Чернігівської виправної колонії (№44) Надія Блінова.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

26 січня - який день, свято та прикмети

26 січня - який день, свято та прикмети 07:51

26 січня в Україні відзначають День працівника контрольно-ревізійної служби та День Об'єднаного оперативного командування ЗС, у світі - Міжнародний день митника, Всесвітній день екологічної освіти, День Австралії, а в Індії – День республіки.

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини