Міндоходів у Чернігівській області сподівається, що держлісгоспи відмовлять від офшорів
Проблеми лісової галузі обговорювали за “круглим столом” в Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області.
Адже очільник цього регіонального державного відомства Андрій Лаврешов вважає одним з ефективних способів вирішення проблем – саме конструктивне спілкування. Така форма відносин допомагає працювати з платниками податків на засадах порозуміння і партнерства.
На території Чернігівщини працюють 11 державних лісгоспів. На зустріч за “круглим столом” були запрошені їхні керівники на чолі з начальником Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарств Валерієм Лозицьким.
Начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов зазначив, що лісове господарство має бути локомотивом економіки Чернігівщини, а щодо сплати податків – бюджетоформуючим.
– На жаль, у сфері діяльності держлісгоспів є чимало проблем, які, на мою думку, доречно обговорити спільно, почувши одне одного, – зазначив А.Ю.Лаврешов. – Вважаю, що вам корисно знати нашу позицію, а ми готові почути вас. Я – за конструктив.
За вісім місяців загальні обсяги постачання продукції держлісгоспами Чернігівщини становлять 205 мільйонів 101 тисячу гривень. З них майже 64 відсотки – експорт. В Головному управлінні Міндоходів в Чернігівській області акцентують увагу керівників держлісгоспів, що переважна більшість їхніх підприємств використовують у фінансовій діяльності розрахунки через офшорні зони. А саме офшорні регіони – спокуса для “тіньових” схем. Це і було найголовнішим аспектом для обговорення.
Ключовим інструментом уникнення ризиків в Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області вважають аналітичну роботу. Вона свідчить, що суттєві незадіяні резерви є у сфері лісового господарства. І висока ймовірність, що вони пов’язані саме зі співробітництвом з офшорними зонами.
В ході діалогу керівники державних підприємств лісової галузі висловлювали державницьку позицію. Вони, зокрема, запевнили, що докладуть зусиль, щоб вже найближчим часом їхні підприємства стали прозорішими у розрахунках з бюджетом. І вже у найближчі місяці відмовляться від послуг посередників з офшорних зон.
Начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов також наголосив, що працювати зі споживачами напряму, без посередників з офшорних зон – користь і для прозорої діяльності підприємств, і для держави. Сплата податків для керівників державних лісгоспів – це водночас і обов’язок, і справа честі.
Наскільки результативною була ця розмова за “круглим столом” покаже час і… збільшення надходжень до бюджетів. Віддзеркаленням того, що слова керівників підприємств лісової галузі не розходяться з ділом, вже має бути декларація з податку на додану вартість за жовтень.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.