Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 18:39:09

На Чернігівщині зібрано півтора мільйона тонн зерна

12.10.2011   18:27Агенцiя

Аграрії Чернігівської області намолотили півтора мільйона тонн зерна в ході збирання врожаю нинішнього року. Про це повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

За даними оперативної звітності, на сьогоднішній день сільгоспвиробники області вже зібрали 1 мільйон 517 тисяч тонн зерна або 75% прогнозованого валу. Наразі триває збирання кукурудзи, якої вже намолочено 620 тисяч тонн або дещо більше половини від прогнозованих обсягів.

Першими на Чернігівщині були зібрані пшениця, жито, ячмінь та інші ранні зернові культури. Вже завершується збирання і більшості пізніх зернових культур. Таких, як гречка, якої намолотили майже 16 тисяч тонн, що на 10% більше цьогорічного прогнозу і вдвічі більше, ніж торік. Також добігає кінця збирання проса, якого намолотили у два з половиною рази більше, ніж прогнозувалось — майже 12 тисяч тонн.

Прогнози на врожай зернових та зернобобових культур цього року переглядались у бік збільшення два рази. Спочатку, через тривалу посуху наприкінці весни та початку літа, прогноз на врожай був невисоким — близько півтора мільйона тонн зерна.

Проте вегетація культур тривала задовільно, і прогноз було переглянуто — до 1,8 мільйона тонн збіжжя. А коли в області почали молотити пізні зернові культури, на вегетації яких тривалі дощі позначились позитивно, то прогноз на врожай було переглянуто ще раз — до 2-х мільйонів тонн.

Останні новини Чернігівщини

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА 14:02

У січні–квітні 2020 р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 500 млн.грн.

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна 13:41

5 червня Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, представив активу Ніжинського району Григорія Ковтуна, новопризначеного голову Ніжинської РДА.

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію 13:31

Захворіли по одному жителю Ніжинського та Козелецького районів, а також двоє жителів Чернігівського – усі вони лікуються вдома. П’ятого хворого – жителя Чернігова, госпіталізували.

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів 13:28

В області налічується 674 об’єкти природо-заповідного фонду, загальною площею майже 263 тисячі гектарів.

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами 13:08

У Чернігові кожна родина при народженні малюка отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

АНОНСИ ПОДІЙ