Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 08:04:05

Майже 61 млн. грн. до бюджету – від плати за землю

08.10.2013   15:41Агенцiя

Саме така сума надійшла до місцевого бюджету за дев’ять місяців поточного року від юридичних та фізичних осіб.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 0,4 млн. грн.

Звертаємо увагу платників податків на те, що у випадку виникнення у податкового боргу (сума узгодженого грошового зобов’язання, але не сплаченого платником податків у встановлений Податковим кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов’язання) по платежам за землекористування – до платника податків можуть бути застосовані відповідні заходи впливу.

Так, згідно із ст.126 Кодексу у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом встановлених строків, то такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

– при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

– при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Також ст.141 Земельного кодексу України передбачено, що у разі систематичної несплати земельного податку, земельна ділянка може бути вилучена без згоди користувача.

Шановні платники податків! ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області ще раз звертається до власників земельних ділянок та землекористувачів, які з якихось причин не сплатили належну суму податку, терміново погасити суму боргу.

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні - вибори до місцевих рад

Сьогодні - вибори до місцевих рад 07:40

25 жовтня в Україні проводять вибори до органів місцевого самоврядування. Громадяни будуть обирати депутатів до місцевих рад та мерів своїх населених пунктів. Голосування розпочинається о 08:00 і триватиме до 20:00. Потім виборчі дільниці закриються й розпочнеться підрахунок голосів.

25 жовтня - День автомобіліста

25 жовтня - День автомобіліста 07:27

День автомобіліста святкують в останню неділю жовтня. Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом.

Олімпік - Десна 0:2

Олімпік - Десна 0:2 18:54

Голи: Шевцов, 24, Тотовицький, 37.