Думка громадськості важлива при прийнятті управлінських рішень
Начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов значну увагу приділяє роботі з громадськістю.
![](/uploads/5846-m.jpg)
Адже участь громадян в управлінні державними справами, громадський контроль за діяльністю органу, врахування суспільної думки під час формування та реалізації державної політики – вимога часу. Це, перш за все, позитивно позначається на якості обслуговування платників податків та налагодженню партнерських відносин.
Для керівництва Головного управління Міндоходів у Чернігівській області важливо почути громадськість щодо створення сприятливих умов для ведення бізнесу, вислухати слушні пропозиції та ініціативи. Адже громадські активісти – люди небайдужі, енергійні, принципові. Вони мають свої погляди на те, як ефективно і прозоро господарювати, створювати робочі місця, сплачувати податки, сприяти економічному та соціальному розвитку регіону.
Один з інститутів громадянського суспільства, з яким Головне управління Міндоходів та Чернігівська митниця Міндоходів систематично підтримують зв’язки – громадська рада. Начальник головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов пообіцяв дорадчому органу всіляку підтримку, оскільки для нього особисто це важливо і додає об’єктивності у прийнятті управлінських рішень.
До речі, у складі громадської ради 45 відсотків представників, які мають відношення до сфери малого бізнесу, 11 відсотків – представники профспілок та їх об’єднань, 9 відсотків – керівники та члени асоціацій, ще 9 відсотків – представляють громадські організації роботодавців. Є у складі громадської ради представники засобів масової інформації, і навіть член спілки кінематографістів. Тож різні погляди і думки допомагають не лише бачити проблемні питання з різних ракурсів, але й приймати оптимальні рішення.
Поширені форми спілкування з громадськістю, які практикує ГУ Міндоходів у Чернігівській області – засідання «круглих столів», зустрічі, громадські слухання, робота з молоддю тощо.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.