Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 00:16:13

Нові електронні сервіси для платників податків

12.10.2011   15:32Агенцiя

ДПА України створено єдиний веб-портал органів ДПС та електронні сервіси для платників податків, що функціонують на веб-сайті ДПА України

Зокрема, з метою однозначного трактування норм та положень податкового законодавства та для зручності платникам податків створено “Єдину базу податкових знань”.

Сервіс “Дізнайся більше про свого бізнес-партнера” допоможе оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, є інструментом для мінімізації податків („податкова яма”) чи учасником схем оптимізації бюджетних платежів тощо.

Державна податкова адміністрація України постійно удосконалює та спрощує порядок переходу на електронну звітність. А саме, з метою створення сприятливих умов, а також заощадження часу платників податків, який витрачається на укладання договорів, нещодавно запроваджено новий сервіс для дистанційного укладання договорів щодо подання звітності засобами E-mail. Зазначений сервіс реалізовано через WEB-інтерфейс “Інформаційного порталу органів ДПС України” у режимі “Договори про визнання електронних документів”.

За допомогою сервісу “Черговий по країні” ви маєте змогу поставити запитання податківцям та оперативно отримати кваліфіковані відповіді. Для платників податків цей проект є систематизованим механізмом постійного спілкування з фахівцями регіональних органів ДПС у плановому форматі.

Платники податків мають змогу зареєструватися на форумі та висловити свої думки, зауваження та пропозиції як щодо роботи податкової служби, так і щодо практичного застосування норм Податкового кодексу.

На веб-сайті ДПА України платники податків мають змогу ознайомитися з головними подіями, що проходили як в ДПА України, так і на рівні регіонів.

Доступною є інформація про діяльність органів ДПС, а саме плани та звіти роботи, міжнародні податкові відносини, офіційні видання ДПС.

Через веб-сайт платники податків мають змогу користуватися Податковим кодексом України, а також знайомитися з роз’ясненнями та коментарями ДПА України, оперативно знайти номери рахунків для перерахування податків, зборів та неподаткових платежів, ознайомитися з рішеннями місцевих рад щодо розмірів ставок та порядку справляння місцевих податків та зборів.

Звертаємо вашу увагу, що з інформацією щодо оподаткування можна ознайомитися у податкових інспекціях за місцем проживання та на веб-сайті ДПА в області: www.dpa-ch.org.ua.

Отже, шановні платники податків, скористайтесь можливістю спростити своє життя та спланувати свій робочий час за допомогою електронних сервісів, що функціонують на веб-сайті ДПА України (www.sta.qov.ua).

ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини