Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 18:20:17

Нові електронні сервіси для платників податків

12.10.2011   15:32Агенцiя

ДПА України створено єдиний веб-портал органів ДПС та електронні сервіси для платників податків, що функціонують на веб-сайті ДПА України

Зокрема, з метою однозначного трактування норм та положень податкового законодавства та для зручності платникам податків створено “Єдину базу податкових знань”.

Сервіс “Дізнайся більше про свого бізнес-партнера” допоможе оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, є інструментом для мінімізації податків („податкова яма”) чи учасником схем оптимізації бюджетних платежів тощо.

Державна податкова адміністрація України постійно удосконалює та спрощує порядок переходу на електронну звітність. А саме, з метою створення сприятливих умов, а також заощадження часу платників податків, який витрачається на укладання договорів, нещодавно запроваджено новий сервіс для дистанційного укладання договорів щодо подання звітності засобами E-mail. Зазначений сервіс реалізовано через WEB-інтерфейс “Інформаційного порталу органів ДПС України” у режимі “Договори про визнання електронних документів”.

За допомогою сервісу “Черговий по країні” ви маєте змогу поставити запитання податківцям та оперативно отримати кваліфіковані відповіді. Для платників податків цей проект є систематизованим механізмом постійного спілкування з фахівцями регіональних органів ДПС у плановому форматі.

Платники податків мають змогу зареєструватися на форумі та висловити свої думки, зауваження та пропозиції як щодо роботи податкової служби, так і щодо практичного застосування норм Податкового кодексу.

На веб-сайті ДПА України платники податків мають змогу ознайомитися з головними подіями, що проходили як в ДПА України, так і на рівні регіонів.

Доступною є інформація про діяльність органів ДПС, а саме плани та звіти роботи, міжнародні податкові відносини, офіційні видання ДПС.

Через веб-сайт платники податків мають змогу користуватися Податковим кодексом України, а також знайомитися з роз’ясненнями та коментарями ДПА України, оперативно знайти номери рахунків для перерахування податків, зборів та неподаткових платежів, ознайомитися з рішеннями місцевих рад щодо розмірів ставок та порядку справляння місцевих податків та зборів.

Звертаємо вашу увагу, що з інформацією щодо оподаткування можна ознайомитися у податкових інспекціях за місцем проживання та на веб-сайті ДПА в області: www.dpa-ch.org.ua.

Отже, шановні платники податків, скористайтесь можливістю спростити своє життя та спланувати свій робочий час за допомогою електронних сервісів, що функціонують на веб-сайті ДПА України (www.sta.qov.ua).

ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА 14:02

У січні–квітні 2020 р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 500 млн.грн.

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна 13:41

5 червня Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, представив активу Ніжинського району Григорія Ковтуна, новопризначеного голову Ніжинської РДА.

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію 13:31

Захворіли по одному жителю Ніжинського та Козелецького районів, а також двоє жителів Чернігівського – усі вони лікуються вдома. П’ятого хворого – жителя Чернігова, госпіталізували.

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів 13:28

В області налічується 674 об’єкти природо-заповідного фонду, загальною площею майже 263 тисячі гектарів.

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами 13:08

У Чернігові кожна родина при народженні малюка отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

АНОНСИ ПОДІЙ