Одна сім’я в Чернігівській області отримує 3762 гривні на місяць. Статистика
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у 2012 р. сукупні ресурси середньостатистичної сім’ї області становили 3762 грн. на місяць. Це на 13,9% більше, ніж у 2011 р.
На одного жителя припадало в середньому 1939 грн. в перерахунку на умовну особу. Для порівняння: сукупні ресурси одного домогосподарства України склали 4134 грн. Найнижчі доходи в Україні мають жителі Житомирської та Сумської областей (відповідно 3564 грн. та 3431грн.).
Середньомісячні загальні доходи одного домогосподарства Чернігівщини у 2012р. склали 3564 грн. (в Україні – 4033 грн.).
Частка грошових доходів становила 85,5% усіх сукупних ресурсів середнього домогосподарства. Основним джерелом доходів у бюджет сім’ї області залишається оплата праці, частка якої становила більше третини надходжень (39,1%) і зросла на 1,7 в.п. Пенсії, стипендії та соціальні допомоги були наступною за величиною складовою частиною сімейного бюджету (28,7%), найважливіше місце серед них належало пенсії – 25,5%.
Доходи від особистого підсобного господарства протягом року зменшилися на 3,5 в.п. та становили 13,3% надходжень, доходи від підприємницької діяльності та самозайнятості – 2,9%.
Восьму частину доходів займали допомоги від родичів та інших осіб грошима та продуктами харчування, аліменти, використані заощадження, позики, повернені домогосподарству борги тощо.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.