Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 21:47:51

За січень–липень підприємства Чернігова реалізували промислової продукції на суму 3,4 млрд. грн.

04.09.2013   07:15

Про роботу промисловості м. Чернігова за січень–липень 2013 року

За січень–липень 2013 р. підприємства міста реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3,4 млрд.грн., що складає 43% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 33% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 7,3% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 3,7% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,5% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 47,4%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 11,5 тис.грн. (по області – 7,3 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 281,1 млн.грн., або 8,3% від загального обсягу промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (41,2%), виробництва харчових продуктів та напоїв (22%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (18,8%).

У порівнянні із січнем–липнем минулого року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, вікон засклених, коробок та ящиків із пластмас, машин і апаратів фільтрувальних або очищувальних для рідин, кузовів (корпусів), засобів автотранспортних, вузлів та деталей до машин; менше – спортивного взуття, паркету щитового, вікон, рам та дверей з деревини.

Серед харчових продуктів більше, ніж рік тому, вироблено ковбасних виробів, оселедців солоних, сушеної, в’яленої і копченої риби, джемів та желе фруктових, рідкого обробленого молока, свіжого неферментованого сиру, йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, борошна та круп; менше вироблено свіжого або охолодженого м’яса великої рогатої худоби, хліба та хлібобулочних виробів.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.

На засіданні сесії обласної ради рідним військових передали посмертні державні нагороди 10:45

Пленарне засідання 14 сесії обласної ради восьмого скликання розпочалося 6 червня із вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, а також загиблих через війну мирних жителів.