Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 20:47:27

Кращі підприємці Чернігівщини відзначені почесною нагородою ТПП України “Золотий знак – Меркурій”

03.09.2013   13:41Агенцiя

30 серпня 2013 року, напередодні професійного свята Дня підприємця, що відзначається у першу неділю вересня, Торгово-промислова палата України та Український союз промисловців і підприємців провели спільне засідання.

У роботі засідання взяли участь президент УСПП, народний депутат України Анатолій Кінах, президент ТПП України Геннадій Чижиков, заступник Міністра доходів і зборів України Андрій Ігнатов, представники професійних асоціацій та багато представників ділової спільноти України.

Ділова громадськість розглянула ряд актуальних та проблемних питань розвитку підприємництва та шляхи поліпшення бізнес-клімату, сприятливого для підприємництва та бізнес-ініціативи. Успіх цих перетворень є ключовим для забезпечення стійкого економічного зростання. Іншим важливим питанням обговорення на урочистому заході стало прийняття Кодексу етики підприємця. Було відзначено, що процес запровадження соціальної відповідальності бізнесу в Україні, дотримання принципів ділової етики, як покращення соціального розвитку підприємства є необхідністю, зумовленою реаліями сьогодення.

В ході засідання відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород кращим підприємцям України. Кращих представників бізнесу було нагороджено почесними відзнаками Палати, а це 85 підприємців і 45 колективів-членів ТПП України.

Почесну нагороду ТПП України “Золотий знак – Меркурій” за значний особистий внесок у розвиток підприємництва, плідну співпрацю з Торгово-промисловою палатою та з нагоди професійного свята отримали і представники Чернігівщини. Серед нагороджених – колектив Чернігівського ПБП “ВИМАЛ”. Сергій Самоненко, директор підприємства, отримав нагороду за розширення експорту товарів вітчизняних підприємств і фірм, освоєння нових зарубіжних ринків збуту вітчизняної продукції. ТОВ “Форсаж” і його директор, Валерій Куліч, були відмічені за активну участь у діяльності Торгово-промислової палати та сприянні реалізації її статутних завдань. Григорій Пузан, директор ТОВ “Житлобудсервіс”, отримав золотого Меркурія за значні досягнення у галузі будівництва. Чернігівське ПАТ “Базис” і Андрій Склярець нагороджені за значні досягнення у підприємницкій діяльності. Єдине в Україні (за своєю спеціалізацією) ТОВ “Датчикове підприємство “Завод РАПІД” і особисто Титенок Володимир Андрійович нагороджені за створення конкурентноздатних видів товарів (послуг) і їх поставки на експорт.

http://chamber.cn.ua/

Останні новини Чернігівщини

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи 14:09

Медичні заклади Чернігівської області вже на 95,43% готові до старту другого етапу медичної реформи з 1 квітня цього року. Це стосується закладів, що надають вторинну та третинну медичну допомогу.

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході 13:51

Близько п’ятої ранку на лінію "102" надійшло повідомлення, що в підземному переході на розі проспектів Миру та Перемоги невідомий пошкодив рекламну конструкцію. На місце одразу виїхав екіпаж патрульної поліції.

З 25 лютого в оборот введена нова 200-гривнева купюра 13:44

Сьогодні в Україні Нацбанком в обіг вводяться нові купюри 200 гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:41

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір. Захворювання реєструвалися в 17 районах та 3 містах.

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів 13:14

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини 4 рази залучалися до надання допомоги з вивільнення транспортних засобів, що потрапили на складні ділянки доріг у Бахмацькому, Городнянському, Ріпкинському і Талалаївському районах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини