Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 20:11:53

Чернігівщина є самодостатньою у питаннях виробництва сільськогосподарської продукції

22.08.2013   10:51Агенцiя

Про це йшлося на нараді Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації з питань проведення жнив та закладання продовольчої безпеки Чернігівській області за участю начальників управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій 20 серпня 2013 року.

Нараду провів директор Департаменту агропромислового розвитку Анатолій Максак, який зазначив, що Чернігівська область є самодостатньою в питаннях виробництва сільськогосподарської продукції, вона має стабільний фонд споживання, достатні запаси продовольства, які цілком доступні для населення регіону.

На засіданні вкотре наголошувалося на необхідності забезпечення постійної наявності у торгівельній мережі районів області борошна, цукру, гречаної крупи, інших соціально – значущих продуктів за помірними цінами, в об’ємах необхідних для безперебійного задоволення потреб населення.

Щодо цінової ситуації на продовольчому ринку області, слід зазначити, що ціни на продукти харчування залишаються стабільними. В регіоні сформовані необхідні запаси основних продовольчих товарів, які постійно підтримуються в обсягах відповідно до попиту споживчого ринку.

У поточному році Чернігівщина очікує отримати понад 3,0 млн. тонн зернових та зернобобових культур, що дасть змогу не тільки забезпечити внутрішні потреби  області в зерні, а й створити достатню кормову базу для тваринництва та експортний потенціал.

Ранніх зернових, за попередніми підрахунками, намолочено понад  866,0 тис. тонн збіжжя або 100% до прогнозів. Ведеться збирання гречки і проса та підготовка до посіву озимих культур урожаю 2014 року.

Довідково: станом на 20 серпня поточного року в області забезпечено формування тримісячного незнижувального запасу продовольчого зерна регіональних ресурсів у розмірі 8,7 тис. тонн, що становить 62% до доведених розпорядженням голови облдержадміністрації обсягів.

Прес-служба Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 жовтня зафіксовано 211 нових випадків інфікування COVID-19.

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради 15:26

Відповідно до розпорядження голови обласної ради "Про скликання двадцять п'ятої сесії обласної ради сьомого скликання" 28 жовтня відбулися засідання постійних комісій обласної ради, під час яких депутати ознайомилися з питаннями порядку денного чергової сесії й напрацювали низку пропозицій та зауважень до них.

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака 14:31

26 жовтня в ході проведення заходів державного нагляду (контролю) по дотриманню вимог природоохоронного законодавствадержавними інспекторами з охорони довкілля Чернігівської області спільно з єгерською службою Ріпкинського відділення МРП ЧОО УТМР у мисливських угіддях визначеного підприємства виявлено чоловіка, який здійснював полювання у темну пору доби.

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку 14:24

27 жовтня о 20:01 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в селищі Олишівка Чернігівського району по вулиці Лісовій сталася пожежа житлового будинку.

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей 12:07

З середини жовтня Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради проходить процедуру позапланового інституційного аудиту – зовнішнє оцінювання діяльності закладу, що базується на ґрунтовному вивченні освітніх та управлінських процесів.