Податківці підбили підсумки роботи за 7 місяців
Начальник головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов позитивно оцінив роботу підпорядкованого йому колективу за результатами семи місяців.
руки
Професіоналізм і досвід фахівців відомства, високий рівень організації роботи і партнерські стосунки з платниками податків дали відповідні результати.
До загального фонду державного бюджету з початку року платниками Чернігівщини сплачено 1млрд. 29 млн.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів.
Основні надходження забезпечені за рахунок: податку на додану вартість якого зібрано майже 280 млн.грн., податку на прибуток – 196 млн.грн., плати за надра – 512,6 млн.грн., збору за спецвикористання лісових ресурсів – 7 млн.грн., збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ – 7,8 млн. грн.
До місцевих бюджетів забезпечено надходження 889 млн.грн., що на 7,8 відс., або на 64,6 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.
Враховуючи надзвичайну соціальну важливість сплати податків і зборів нині колектив Головного управління Міндоходів аналізує резерви, щоб податки і збори у повному обсязі і вчасно надійшли до бюджетів і у серпні.
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression