Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 8 грудня, 09:46:49

Майже половину всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості

03.08.2013   10:26Агенцiя

Про роботу промисловості м. Чернігова за січень–червень 2013 року

За січень–червень 2013 р. підприємства міста реалізували промислової  продукції (товарів, послуг) на суму 3 млрд.грн., що складає 44,6% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області

Майже половину всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 32,3% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 6,9% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання),    3,4% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,3% – виробництва гумових та пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачаня електроенергії, газу та пари становила 49,3%.

Обсяг реалізації в розрахунку  на 1 особу населення склав 10,0 тис.грн. (по області – 6,2 тис.грн.).

За межі України реалізовано  продукції на суму 235,3 млн.грн., або 7,9% від загального обсягу промислової  продукції. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (41%), з виробництва харчових продуктів та напоїв (22%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (19,1%).

У порівнянні із січнем–червнем минулого року підприємства міста збільшили  обсяги виробництва окремих видів швейних виробів, паперу та картону, вікон засклених із пластмас, машин і апаратів фільтрувальних або очищувальних для рідин, кузовів (корпусів) засобів автотранспортних, вузлів та деталей до машин, зменшили виробництво спортивного взуття, паркету щитового, вікон, рам та дверей з деревини.

Серед харчових продуктів більше, ніж рік тому, вироблено м'яса, включаючи субпродукти, ковбас напівкопчених, оселедців солоних, сушеної, в'яленої і копченої риби, джемів та желе фруктових, рідкого обробленого молока, свіжого неферментованого сиру, йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, борошна  та круп, менше вироблено хліба, хлібо-булочних виробів та пряників.

Останні новини Чернігівщини

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію у Катерининській церкві

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію у Катерининській церкві 16:45

Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України Епіфаній перебував 7 грудня у Чернігові.

Урочисто відзначили кращих благодійників 2019 року

Урочисто відзначили кращих благодійників 2019 року 14:56

6 грудня в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулася святкова церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.

“Музика в темряві”

“Музика в темряві” 14:49

5 грудня Академічний камерний хор ім. Д.Бортнянського представив в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм новий проект — концерт-медитацію “Музика в темряві”.

Презентовано виставку

Презентовано виставку "Від борців за волю до захисників України: Чернігівщина" 14:40

6 грудня з нагоди Дня Збройних сил України в Чернігівському обласному молодіжному центрі відбулося відкриття виставки «Від борців за волю до захисників України Чернігівщина».

Внесення змін до перспективного плану формування територій громад Чернігівської області обговорено регіональною робочою групою

Внесення змін до перспективного плану формування територій громад Чернігівської області обговорено регіональною робочою групою 14:10

6 грудня у Чернігові відбулося засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області.