Трансфертне ціноутворення буде контрольованим
Прийнято низку законопроектів, згідно з якими вже цього року передбачається реалізація норм контролю за трансфертним ціноутворенням. Норми закону після підписання його Президентом України наберуть чинності з 01.09.2013 р.

Контроль за операціями між пов’язаними особами здійснюватиметься як усередині країни, так і з нерезидентами, зареєстрованими в державі, де ставка податку на прибуток або корпоративного податку на 5 і більше пунктів нижча, ніж в Україні.
Увага приділятиметься пов`язаним особам, якщо одна з них задекларувала збитки за попередній період або користується пільговим режимом оподаткування. Операції визначаються контрольованими за умови, що загальна сума здійснених операцій платника податку з кожним контрагентом дорівнює або перевищує 50 млн. грн.. за рік.
Штрафні санкції у розмірі 5% застосовуватимуться тільки за неподання звітності. Законопроектом передбачено також перехідний період на застосування санкцій - до 01.01.2014 р. за порушення норм стягуватиметься 1 гривня.
Головне управління Міндоходів у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.