Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 16:51:08

Чернігівські будівельники зводять нові житлові площі завдяки державній підтримці

31.07.2013   08:06

В. о. голови облдержадміністрації Микола Стрілець 30 липня ц. р. відвідав майданчик по вул. Попова, 31-А, де здійснюється будівництво групи багатоповерхових житлових будинків.

Даний об’єкт є одним з прикладів реалізації у Чернігівській області ініціатив Президента України із забезпечення громадян доступним житлом. Проектом передбачено будівництво 568-ми одно- та двокімнатних квартир загальною площею понад 30 тис. кв. м. Кожна квартира матиме автономне джерело теплопостачання. При цьому вартість квадратного метра житла у новому будинку буде до 30% нижчою за середньоринкову ціну.

За словами Президента України Віктора Януковича, такі програми, як “Доступне житло”, стимулюватимуть розвиток будівельної галузі та створення нових робочих місць. З іншого боку, розвиток будівництва стане кроком до покращення умов життя громадян.

“Кожна людина через програми, які стосуються житла, може переконатися, що влада працює”, – наголосив Микола Стрілець. Він додав, що у поточному році в область передбачено надходження 2,6 млн грн з державного бюджету для забезпечення житлом інвалідів війни, ще 6,9 млн грн – для забезпечення громадян, постраждалих від катастрофи на Чорнобильській АЕС. Близько 7 млн грн із державного та місцевих бюджетів передбачено для виконання програми індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім”.

“Приїзд сюди – можливість переконатися в тому, що узгоджена взаємодія суб’єктів господарювання, будівельних організацій та влади є дієвою, результативною та дасть можливість виконати завдання, поставлені Президентом”, – підсумував в. о. голови облдержадміністрації.

Голова правління компанії-генпідрядника ДП “УкрСіверБуд” Віктор Вереша детально ознайомив присутніх з характеристиками об’єкта будівництва. В основу проекту покладено сучасні вимоги до якості життя: зручне планування квартир, передові будівельні матеріали, енергоефективні системи опалення та водопостачання.

Державні програми забезпечення громадян доступним житлом слугують надійною гарантією підтримки будівельної галузі. З іншого боку, позитивною тенденцією є і спрощення системи адмінпослуг у цій галузі. Урядом вже підготовлено цілу низку ініціатив щодо дерегуляції та спрощення дозвільних процедур у сфері будівництва. Серед них – створення законодавчої можливості переходу від дозвільного до декларативного принципу початку будівельних робіт. Ще один напрям підтримки – залучення українських будівельників до реалізації великих інфраструктурних проектів відповідно до Державної програми активізації розвитку економіки на 2013–2014 роки.

Завдяки державній підтримці за останні 3 роки більше 7000 українських сімей отримали нові квартири.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини