Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 10:27:32

ІМКК модернізує очисні споруди Ічні

27.07.2013   11:27Агенцiя

Ічнянський молочно-консервний комбінат (ІМКК) розпочинає проект з реконструкції очисних споруд міста Ічні Чернігівської області.

Про це повідомляє президент групи компаній “Провіант”, до складу якої входить ПАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат”, віце-президент УСПП Валентин Запорощук.

Загальний обсяг інвестицій, вкладених в даний проект, складає близько 3,5 мільйони гривень. Реконструйовані очисні споруди міста дадуть змогу очищати до 1500 м3 стічних вод за добу.

В останні роки в Україні, за словами віце-президента УСПП, спостерігається процес активного технічного й технологічного переозброєння підприємств харчової промисловості. Дбаючи про конкурентоздатність українського продукту, компанії модернізують свої виробництва, закуповують сучасні технологічні лінії, розробляють й запускають у виробництво нові продукти. Але забувають при цьому про екологічний аспект, про вплив своєї діяльності на стан навколишнього середовища.

“Як соціально відповідальна компанія, Ічнянський молочно-консервний комбінат, на якому було проведено потужну модернізацію, встановлено унікальне німецьке і французьке обладнання для випуску згущеного та ультрапастеризованого молока, дбаючи про стан довкілля та якісь життя місцевих мешканців, запропонував за власні кошти здійснити реконструкції очисних споруд Ічні”, – розповідає В.Запорощук.

Такі благі наміри інвестора підтримав губернатор Чернігівської області Володимир Хоменко, а проектна документація пройшла відповідну експертизу у Державному агентстві водних ресурсів України. Часткова модернізація очисних споруд Ічні здійснена підприємством кілька місяців тому, реалізацію ж підтриманого місцевою владою проекту Ічнянський молочно-консервний комбінат запускає вже на початку наступного місяця.

До відома: ПАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат” експортує свою продукцію в 34 країни світу. Обсяги експорту за перший квартал цього року склали 4,5млн. дол. В минулому 2012 році ІМКК експортував продукції на суму 18,5 млн. дол.

Останні новини Чернігівщини

На станції Ніжин відновлено посадку пасажирів

На станції Ніжин відновлено посадку пасажирів 10:13

За інформацією офіційного сайту УКРЗАЛІЗНИЦІ з 00:01 22 вересня 2020 року, відповідно до рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №32 від 21.09.2020 року, на станціях Ніжин та Носівка відновлено посадку пасажирів.

Виконком Чернігівської міськради погодив проведення до Дня міста Чернігова святкового салюту

Виконком Чернігівської міськради погодив проведення до Дня міста Чернігова святкового салюту 10:02

26 вересня в Чернігові відбудеться святковий салют до Дня міста. Дозвіл на його проведення, передбачений вимогами чинних на сьогодні в місті Правил благоустрою, погодив 22 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

Актуальні питання фінансування галузі освіти Чернігівщини обговорили в обласній раді

Актуальні питання фінансування галузі освіти Чернігівщини обговорили в обласній раді 09:55

В облраді відбулася нарада під головуванням заступника голови обласної ради Арсена Дідура та члена постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів Сергія Сергієнка щодо стану справ із фінансовим забезпеченням діяльності закладів освіти, виплатою заробітних плат педагогам та інших нагальних проблем галузі.

"Об'єднанні зусилля 2020" на Чернігівщині 09:50

На Чернігівщині тривають стратегічні навчання «Об’єднанні зусилля 2020», під час яких відбувається розгортання підрозділів територіальної оборони країни.