Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 01:26:55

“Білкозину” списали борги

26.07.2013   13:51Агенцiя

Господарський суд Чернігівської області ухвалив рішення ліквідувати ПАТ “Прилуцький завод “Білкозин” та списати борги старого підприємства за недостатністю майна.

Відтак заборгована заробітна платня працівникам, що становить більше трьох з половиною мільйонів гривень, так і залишилася невиплаченою.

У зв’язку з цим різко скоротився загальний зарплатний борг на підприємствах, в установах та організаціях Прилук: офіційна цифра станом на 1 липня, за даними управління праці та соціального захисту населення міськради, – 879,1 тисячі гривень, що на 3 мільйони 606,5 тисячі менше в порівнянні з минулим місяцем.

http://gradpryluky.info/index.php?newsid=2684

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини