Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 9 липня, 12:37:55

Чернігівщина впевнено звільняється від ХЗЗР

05.12.2011   07:31Агенцiя

Наразі продовжуються роботи з вивезення непридатних для використання хімічних засобів захисту рослин з території Чернігівщини.

28 листопада п.р. з Ріпкинського району за межі області вивезено 15 тонн агрохімікатів.

Продовжується збирання у спеціальну тару та вивезення шкідливих речовин у Бахмацькому та Щорському районах області.
29 листопада вивезено відповідно 22,910 та 6,200 тонни.

Всього в Чернігівській області перезатарено 372,124 тонни ХЗЗР. Вивезено – 338,753 тонни.

Всі роботи по збиранню, перезатаренню та відвантаженню проводяться під контролем Державної екологічної інспекції в Чернігівській області та спеціально створеної комісії.

Загалом за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища з території Чернігівщини перезатарено і вивезено 249,480 тонн отрутохімікатів та за рахунок державного фонду ще 88,8 тонн.

На сьогоднішній день перезатарення та вивезення неопізнаних пестицидів та отрутохімікатів з території Чернігівської області триває.

Вищевказані робіти фінансуються за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Держекоінспекція в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Військовим – харчові продукти, лікарням – медзасоби: в області передали чергову допомогу з Німеччини 10:58

Два провідні медзаклади області та військовослужбовці, які виконують завдання на півночі України, отримали сьогодні гуманітарну допомогу від німецької доброчинної організації «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія».

Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.

20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39

Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).

Чернігівські спортсмени стали переможцями чемпіонат Європи з гирьового спорту 09:07

В сербському місті Белград фінішував відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією IGSF.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини