Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 11:19:13

Підготовка до осінньо-зимового періоду в Чернігівській області проходить відповідно до плану

12.07.2013   10:43

Підготовка до осінньо-зимового періоду в області проходить належним чином, ремонтні роботи ведуться відповідно до плану.

Однак є проблемні питання, на які потрібно звернути особливу увагу. Про це сказав заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко 11 липня на розширеному засіданні оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період. У засіданні взяли участь заступники голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, керівники підприємств водо- та теплопостачання.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Петро Головач нагадав присутнім основні завдання, які стоять перед галуззю. Це, насамперед, підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів та енергозбереження в житлово-комунальному господарстві; зменшення витрат енергоресурсів при виробництві продукції, робіт і послуг житлово-комунального господарства; облік і контроль вироблення, транспортування, подання споживачу теплової енергії, питної води за рахунок 100-відсоткового оснащення приладами обліку і регулювання постачання і споживання енергетичних ресурсів.

Він навів узагальнені показники з підготовки. Так, за словами Петра Головача, на 1 липня рівень готовності теплового господарства становить понад 40 відсотків, водопровідно-каналізаційного – 42 %, житлового фонду – 41%.

На даний час в області фактично заготовлено 17,3 тис. тонн посипочних матеріалів і реагентів або 47,4% та підготовлено 69 од. спеціалізованої прибиральної техніки або 45,1%.

Підготовка основного та допоміжного обладнання енергозабезпечуючих підприємств в середньому складає 50 % від річного плану.

З об’єктів бюджетної сфери підготовлено 41,3% шкіл, 40,6% дитячих садків, 43,4% лікарень.
Під час наради було приділено увагу питанню забезпечення належного рівня розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.

„Теплопостачальні підприємства, які мають заборгованість перед НАК „Нафтогаз України”, повинні до 1 жовтня поточного року забезпечити повні розрахунки за спожитий природний газ”, — наголосив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

Керівники районів та міст доповіли про стан підготовки до опалювального періоду на свої територіях, окреслили проблемні питання, які необхідно вирішити першочергово.

Також учасники наради обговорили стан реалізації в області державних житлових програм та проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ».

За результатами засідання готується відповідне протокольне рішення.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.