Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 грудня, 22:42:44

Представники Європейської комісії відвідали чернігівських фермерів

12.10.2011   05:41Агенцiя

Представники Європейської Комісії у супроводі співробітників столичного Інституту економіки і прогнозування НАН України побували у Прилуцькому районі, де відвідали два сільськогосподарських підприємства – ТОВ “Крокукрзалізбуд ” (с. Білорічиця) та фермерське господарство “Волошка” (с. Рудівка).

Днями представники Інституту перспективних технологічних досліджень, який працює при Європейській Комісії відвідали сільськогосподарські підприємства в Чернігівській області. Про це повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

“Науковці з Єврокомісії вивчають перспективи сільського господарства та сільського розвитку країн у рамках Європейської політики добросусідства, – говорить заступник начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Савченко, що супроводжував делегацію під час її перебування на Чернігівщині. – Тому їх цікавили усі аспекти реального життя українських сільгоспвиробників: їх становлення, проблеми на шляху розвитку тощо”.

Зокрема, гості запитували аграріїв, як і чим їм допомагає держава, чи сприяє законодавча база аграрному розвитку, чи влаштовують їх відсотки за банківськими кредитами і таке інше. “В аграрній галузі Європи найбільш поширеним є дрібне фермерство, коли сільгоспвиробник та його родина господарюють на 50-100 гектарах землі, – розповідає О.Савченко. – А у нашій практиці домінують великі господарства, що обробляють по 5-6 тисяч гектарів, тому представники Єврокомісії були дещо здивовані і запитували, як працює механізм великого аграрного бізнесу. Проте більше їх цікавили дрібні фермерські господарства, а також особисті підсобні господарства селян”.

У рамках візиту в Україну співробітники Інституту перспективних технологічних досліджень при Єврокомісії також відвідали фермерські господарства у Житомирському районі Житомирської області та провели зустріч в Інституті економіки і прогнозування НАН України (Київ).

Під час зустрічі, в якій брав участь директор цього інституту академік Валерій Геєць, були презентовані проекти Європейського Союзу в Україні, обговорювались такі питання, як потенціал дрібнотоварного сектору в аграрній галузі, людський капітал та фінансові ресурси в сільській місцевості тощо.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини