Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 04:17:09

Представники Європейської комісії відвідали чернігівських фермерів

12.10.2011   05:41Агенцiя

Представники Європейської Комісії у супроводі співробітників столичного Інституту економіки і прогнозування НАН України побували у Прилуцькому районі, де відвідали два сільськогосподарських підприємства – ТОВ “Крокукрзалізбуд ” (с. Білорічиця) та фермерське господарство “Волошка” (с. Рудівка).

Днями представники Інституту перспективних технологічних досліджень, який працює при Європейській Комісії відвідали сільськогосподарські підприємства в Чернігівській області. Про це повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

“Науковці з Єврокомісії вивчають перспективи сільського господарства та сільського розвитку країн у рамках Європейської політики добросусідства, – говорить заступник начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Савченко, що супроводжував делегацію під час її перебування на Чернігівщині. – Тому їх цікавили усі аспекти реального життя українських сільгоспвиробників: їх становлення, проблеми на шляху розвитку тощо”.

Зокрема, гості запитували аграріїв, як і чим їм допомагає держава, чи сприяє законодавча база аграрному розвитку, чи влаштовують їх відсотки за банківськими кредитами і таке інше. “В аграрній галузі Європи найбільш поширеним є дрібне фермерство, коли сільгоспвиробник та його родина господарюють на 50-100 гектарах землі, – розповідає О.Савченко. – А у нашій практиці домінують великі господарства, що обробляють по 5-6 тисяч гектарів, тому представники Єврокомісії були дещо здивовані і запитували, як працює механізм великого аграрного бізнесу. Проте більше їх цікавили дрібні фермерські господарства, а також особисті підсобні господарства селян”.

У рамках візиту в Україну співробітники Інституту перспективних технологічних досліджень при Єврокомісії також відвідали фермерські господарства у Житомирському районі Житомирської області та провели зустріч в Інституті економіки і прогнозування НАН України (Київ).

Під час зустрічі, в якій брав участь директор цього інституту академік Валерій Геєць, були презентовані проекти Європейського Союзу в Україні, обговорювались такі питання, як потенціал дрібнотоварного сектору в аграрній галузі, людський капітал та фінансові ресурси в сільській місцевості тощо.

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини