Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 16:45:48

Представники Європейської комісії відвідали чернігівських фермерів

12.10.2011   05:41Агенцiя

Представники Європейської Комісії у супроводі співробітників столичного Інституту економіки і прогнозування НАН України побували у Прилуцькому районі, де відвідали два сільськогосподарських підприємства – ТОВ “Крокукрзалізбуд ” (с. Білорічиця) та фермерське господарство “Волошка” (с. Рудівка).

Днями представники Інституту перспективних технологічних досліджень, який працює при Європейській Комісії відвідали сільськогосподарські підприємства в Чернігівській області. Про це повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

“Науковці з Єврокомісії вивчають перспективи сільського господарства та сільського розвитку країн у рамках Європейської політики добросусідства, – говорить заступник начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Савченко, що супроводжував делегацію під час її перебування на Чернігівщині. – Тому їх цікавили усі аспекти реального життя українських сільгоспвиробників: їх становлення, проблеми на шляху розвитку тощо”.

Зокрема, гості запитували аграріїв, як і чим їм допомагає держава, чи сприяє законодавча база аграрному розвитку, чи влаштовують їх відсотки за банківськими кредитами і таке інше. “В аграрній галузі Європи найбільш поширеним є дрібне фермерство, коли сільгоспвиробник та його родина господарюють на 50-100 гектарах землі, – розповідає О.Савченко. – А у нашій практиці домінують великі господарства, що обробляють по 5-6 тисяч гектарів, тому представники Єврокомісії були дещо здивовані і запитували, як працює механізм великого аграрного бізнесу. Проте більше їх цікавили дрібні фермерські господарства, а також особисті підсобні господарства селян”.

У рамках візиту в Україну співробітники Інституту перспективних технологічних досліджень при Єврокомісії також відвідали фермерські господарства у Житомирському районі Житомирської області та провели зустріч в Інституті економіки і прогнозування НАН України (Київ).

Під час зустрічі, в якій брав участь директор цього інституту академік Валерій Геєць, були презентовані проекти Європейського Союзу в Україні, обговорювались такі питання, як потенціал дрібнотоварного сектору в аграрній галузі, людський капітал та фінансові ресурси в сільській місцевості тощо.

Останні новини Чернігівщини

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА 14:02

У січні–квітні 2020 р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 500 млн.грн.

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна 13:41

5 червня Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, представив активу Ніжинського району Григорія Ковтуна, новопризначеного голову Ніжинської РДА.

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію 13:31

Захворіли по одному жителю Ніжинського та Козелецького районів, а також двоє жителів Чернігівського – усі вони лікуються вдома. П’ятого хворого – жителя Чернігова, госпіталізували.

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів 13:28

В області налічується 674 об’єкти природо-заповідного фонду, загальною площею майже 263 тисячі гектарів.

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами 13:08

У Чернігові кожна родина при народженні малюка отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

АНОНСИ ПОДІЙ